Yandex Metrica

Sitede Ara

Kamu bankası kesenin ağzını açtı: 750 TL hediye çeki verecek! Bayrama özel dev kampanya

Kamu bankası kesenin ağzını açtı: 750 TL hediye çeki verecek! Bayrama özel dev kampanya

Milyonlarca emekliye müjde Ziraat Bankası'ndan geldi! Kurban Bayramı öncesi kesenin ağzını açan kamu bankası Haziran itibariyle başlatılan yeni kampanya ile birlikte harcamalara özel 750 TL’ye kadar hediye para verileceği bildirildi.

Ekonomi

07.06.2024, 12:21

Emeklilerin yanında olmaya devam eden kamu bankası Haziran itibariyle başlatılan yeni kampanya ile birlikte harcamalara özel 750 TL’ye kadar hediye para verileceği duyurdu.

Kurban Bayramı'na bir hafta kala birçok banka müşterilere özel yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Yeni kampanyalar sayesinde vatandaşlar yaptığı harcamalardan büyük tutarlarda kazanç elde edebiliyor. Son olarak Kampanya savaşlarına Ziraat Bankası'da katıldı. Kamu bankası tarafından Bankkart’a özel yeni kampanya da duyuruldu. 

Moody's, Türkiye kararını açıkladı: Kredi notu iki kademe yükseldi, görünüm 'pozitif' olarak korundu Moody's, Türkiye kararını açıkladı: Kredi notu iki kademe yükseldi, görünüm... Haberi Görüntüle

ZİRAAT BANKASI 750 TL VERİLECEK

Ziraat Bankası milyonlarca vatandaşın yararlanacağı kampayayı açıkladı! 1 ile 20 Haziran arasında Bankkart ile Bankkart anlaşmalı market, giyim, ayakkabı, aksesuar, kafe ve restoran sektörlerindeki üye işyerlerinde Bankkart POS’undan tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira kazanılabilecek. Milyonlarca kullanıcısı olan Bankkart yaptığı yeni kampanyalarla birlikte dikkat çekmeye devam ediyor. Kampanyadan kazanılan hediye paralar anlaşmalı olan tüm işyerlerinde kullanılabiliyor. Vatandaşlar kazandıkları bankkart puan sayesinde harcamalarını ücretsiz yada indirimli şekilde gerçekleştirebiliyor.

Habere Tepki Ver

0

1

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading