banner2

Kampanya duyurusu yapıldı! Stoklarla sınırlı indirim: 5 LT ayçiçek yağı fiyatı dip yaptı

Ayçiçek yağı fiyatları yeniden tırmanışa geçerken Türkiye'nin en büyük zincir marketlerine sahip Tarım Kredi Kooperatif Market, ayçiçek yağında indirim duyurusu yaptı.

Ekonomi 21.09.2023, 01:43
Abone ol
Kampanya duyurusu yapıldı! Stoklarla sınırlı indirim: 5 LT ayçiçek yağı fiyatı dip yaptı

Tarım Kredi Kooperatif Market'te 5 litrelik ayçiçek yağı fiyatı 135 TL'ye düştü. Bu, diğer marketlerin yarı fiyatına denk geliyor. Kampanya 30 Eylül'e kadar devam edecek.

Bu indirim, ayçiçek yağı fiyatlarına yakın zamanda yeni bir zam gelebileceği beklentisi ile yapılmış olabilir. Bu nedenle, ucuz ayçiçek yağı almak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Tarım Kredi Kooperatif Market'te sadece ayçiçek yağı değil, diğer birçok üründe de indirim var. Bu indirimlerden faydalanmak için en yakın Tarım Kredi Kooperatif Market'i ziyaret edebilirsiniz.

TARIM KREDİ MARKETTE 5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞINA İNDİRİM

Tarım Kredi Kooperatif Market indirimli ve hesaplı ayçiçek yağı satışına devam ediyor. Eylül ayında yeni indirim kampanyasını duyuran ünlü marketler zincirinde Tarım Kredi markalı 5 litre ayçiçek yağı fiyatı sadece 135 TL'den satışa sunuluyor. Diğer marketlerin yarı fiyatına ayçiçek yağı satışı yapan ünlü marketler zincirinde kampanyaya katılmak isteyenlerin kısıtlı zamanı var. Ay sonunda sona erecek kampanya için elinizi çabuk tutun.

İNDİRİM AY SONUNDA BİTİYOR

Tarım Kredi Kooperatifi marketler ayda 2 kez indirim kampanyası yapıyor. Ayçiçek yağı indirimi de aynı şekilde ay sonunda sona erecek. O sebeple ucuz ayçiçek yağı alışverişi yapmak isteyenlerin en yakın Tarım Kredi Kooperatif marketi uğramaları gerekiyor. Tarım Kredi Market Eylül ayı indirimleri içinde sadece ayıp çekiyor diye yüzlerce çeşit ürün var. Hesaplı ve kaliteli alışveriş yapmak isteyenler en yakın Tarım Kredi marketi uğrayarak ekonomik alışveriş yapabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!