Yandex Metrica

İstanbul Havalimanı yine zirvede: En fazla yolcu artışının gerçekleştiği havalimanı

İstanbul Havalimanı yine zirvede: En fazla yolcu artışının gerçekleştiği havalimanı

İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Selahattin Bilgen, İstanbul Havalimanı'nın 2024 yılı Nisan ayında, 2019 Nisan dönemine göre yolcu sayısında en fazla artışın yaşandığı havalimanı olduğunu duyurdu. 

Ekonomi

07.06.2024, 00:34

Dünyanın en büyük havalimanları arasında yer alan İstanbul Havalimanı, 2024 yılı Nisan ayında, 2019 Nisan dönemine göre yolcu sayısında ilk sırada yer aldı. 

Avrupa Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI Europe) rakamlarına göre, İstanbul Havalimanı, 2024 yılı Nisan ayında, 2019 Nisan dönemine göre yolcu sayısında en fazla artışın gerçekleştiği havalimanı oldu. 

HGS kullanıcıları için yeni düzenleme! İki yeni özellik artık E-Devlet'te HGS kullanıcıları için yeni düzenleme! İki yeni özellik artık E-Devlet'te Haberi Görüntüle

İSTANBUL HAVALİMANI ZİRVEDE

İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Selahattin Bilgen sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

"Havalimanımız, Nisan 2019’a göre Nisan 2024’te yolcu sayısında en fazla artış yaşanan havalimanı oldu. Bu önemli başarıda emeği geçen tüm paydaşlarımıza, ekibimize ve bizi tercih eden yolcularımıza teşekkür ediyorum. Herkese emniyetli uçuşlar diliyorum. Birlikte daha nice başarılara imza atmak dileğiyle."

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading