banner2

İslam Memiş, altınlarda dip tarihi açıkladı: O TARİHE KADAR ALTIN DÜŞECEK: İşte altın almak için doğru zaman 

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, son zamanlarda değer kaybı yaşayan altın fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaparak vatandaşları uyardı. İslam Memiş, düşüşlerin devam edeceği tarihi verdi.

Ekonomi 31.05.2023, 12:29 31.05.2023, 12:34
Abone ol
İslam Memiş, altınlarda dip tarihi açıkladı: O TARİHE KADAR ALTIN DÜŞECEK: İşte altın almak için doğru zaman 

Elinde altın olan ya da altın almak isteyen vatandaşlar uzmanların tavsiyelerini merakla takip ediyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Altın fiyatları ne zaman yükselecek? Döviz kurunda son durum ne? Elinde nakit parası olan ve yatırım yapmak isteyen kişiler yatırımlarını nereye yapması daha doğru olacak?

İSLAM MEMİŞ YATIRIMCILARI UYARDI

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, son zamanlarda değer kaybı yaşayan altın fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Memiş, altın fiyatlarında yaşanan düşüşlerin devam edeceğini ve dikkat edilmesi gereken hususları paylaştı.

ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM

İslam Memiş, son dönemlerde yaşanan altın fiyatları ile ilgili başından beri önemli açıklamalar yaparak vatandaşları uyarmaya devam ediyor. Uzman isim, bazı geçici hareketliliğe dikkat çekerek, altın fiyatlarının önümüzdeki çeyrek boyunca ne durumda olacağını ve nasıl devam edeceği ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Memiş, önümüzdeki çeyrek boyunca ve büyük bir ihtimalle üçüncü çeyreğin başlarına doğru altın fiyatlarının aşağı yönlü hareketinin devam edebileceğine dikkat çekti. Bunun sebebinin ise ABD Merkez Bankası’nın niyetlerini yanlış değerlendirdiğini vurgulayarak bunun da kötümser görünüme katkı sağladığını belirtti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!