banner2

İŞKUR PARA DAĞITIYOR! Günlük 482,41 TL cep harçlığı! Sadece kayıt olman yeterli

İŞKUR vatandaşlara hem eğitim fırsatı sunacak hem de ceplerine para koyacak. Devlet destekli İşbaşı eğitim programları kapsamında binlerce iş arayışında olan vatandaş iş sahibi olacak. İşbaşı eğitim programlarına katılan vatandaşlara ayrıca günlük 482,41 TL cep harçlığı verilecek.

Ekonomi 07.09.2023, 16:15 07.09.2023, 16:30
Abone ol
İŞKUR PARA DAĞITIYOR! Günlük 482,41 TL cep harçlığı! Sadece kayıt olman yeterli

Türkiye Cumhuriyeti devleti İŞKUR işbirliğinde binlerce vatandaşa işbaşı eğitim fırsatı sunacak. Ayrıca bu eğitim programına katılan vatandaşlara 482,41 TL cep harçlığı verilecek. Böylelikle vatandaşlar acil ihtiyaçlarını giderirken, aynı zamanda kendilerini de geliştirerek geleceklerine yatırım yapmış olacaklar.

BAŞVURU YAPIN ÖDEMEYİ KAPIN

Söz konusu destekten yararlanmak isteyen vatandaşların eğitimlere fiziksel olarak katılması zorunlu. Eğitimlere katılmayan vatandaşlar, yoklamada görülmeyecek ve bu yüzden de ödeme alamayacak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İşbaşı eğitim programına nasıl başvuru yapılır? İŞKUR'la ortak düzenlenen eğitim programı için katılımcıların İŞKUR kaydı yaptırması da bir başka zorunluluk. İŞKUR kaydı olmayanlar ne yazık ki programa katılım sağlayamayacak. İŞKUR kaydı yaptırmak için kuruma şahsi başvuru yapılabilirken ayrıca online kayıt oluşturmak da mümkün.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!