banner2

İŞKUR duyurdu: ÇAYKUR 3 farklı ilde personel alımı yapacak! ÇAYKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?

Türkiye'nin yerli çay markalarından biri olan ÇAYKUR, bünyesinde çalıştırmak için personel alımı yapacağını duyurdu. Yeni iş ilanını yayınlayan ÇAYKUR, istihdam edeceği personellerin belirli şartları karşılamalarını bekliyor. İşte detaylar...

Ekonomi 09.05.2023, 18:03
Abone ol
İŞKUR duyurdu: ÇAYKUR 3 farklı ilde personel alımı yapacak! ÇAYKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır, şartlar neler?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)'un internet sitesinde yayınlanan iş ilanı, iş arayışında olan vatandaşları meraklandırdı. İlanda, Türkiye'nin önde gelen çay üreticisi ve dağıtıcısı olan ÇAYKUR'un 3 farklı şehirde personel alımı yapacağı paylaşıldı. İlan kapsamında yeni personellerin arandığı şehirler arasında Trabzon, Artvin ve Rize yer alıyor. Toplamda 24 personelin alınacağı şehirlerde kadro farklı sayılardan oluşuyor.

İlan kapsamında Trabzon için 5, Artvin için 11 ve Rize için 5 kamu personelinin alınacağı duyuruldu.

ÇAYKUR PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

ÇAYKUR bünyesinde Trabzon, Rize ve Artvin'de istihdam edilecek personellerin en az ön lisans mezunu olmaları gerekiyor. İşe alım ilanına başvuran adayların KPSS’den ön lisans düzeyi için en az P93 puan almaları şartlar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra KPSS’den lisans düzeyinde de P3 puan kapsamında en az 60 almaları başvuru şartlarından. 18-50 yaş arasındaki adayların başvurabileceği ilanda ek olarak ardiyalı çalışma sistemine çalışmaya uygun çalışma arkadaşlarının arandığı belirtildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!