banner2

İŞKUR'dan ayda 6 bin TL maaş müjdesi! Günde 2 saat evden çalışma yeterli olacak

İŞKUR'dan vatandaşlara bir müjde daha geldi. Evde iş projesi kapsamında vatandaşlara 6 bin TL ödeme yapılacak. Peki, İŞKUR evde iş projesine nasıl başvurulur? İŞKUR evde iş projesinden kimler faydalanacak? İşte, detaylar...

Ekonomi 20.03.2023, 15:20
Abone ol
İŞKUR'dan ayda 6 bin TL maaş müjdesi! Günde 2 saat evden çalışma yeterli olacak

İŞKUR'dan vatandaşlara evden çalışarak 6 bin TL kazanma fırsatı! Peki, İŞKUR ilanları nereden yayımlanıyor? 2023 İŞKUR evde iş başvuruları başladı mı?

Ev hanımlarına yönelik olarak düzenlenen evde ek iş ilanları kapsamında evden çalışarak 6 bin TL kazanmak mümkün olacak. İŞKUR evde ek iş ilanları ile birlikte birçok ev hanımı artık maaş kazanabiliyor. Başvuruların tekrar ne zaman açılacağı şu an işi yeni öğrenenlerin en çok merak ettiği konu oldu. Peki, 2023 İŞKUR ev hanımları ek iş ilanları ne zaman başlayacak?

İŞKUR'DAN EV HANIMLARINA MÜJDE

İŞKUR daha önceden başlattığı ev hanımlarına özel olan evde iş ilanları ile evde kısa süreli çalışmayla maaş ödemesi gerçekleştirdi. Tekrar başvuruların başlayacağı zamansa birçok evden çalışmak isteyen ve bütçeye katkı sağlamak isteyen ev hanımı için merak ediliyor.

İŞKUR İLE EVDE SADECE 2-3 SAAT ÇALIŞMA İMKANI 

İŞKUR’un yeni iş ilanları yayımlayıp yayımlamadığını İŞKUR resmi internet üzerinden takip edebilirsiniz. Burada güncel bilgileri girerek kendinize uygun işleri görebilmeniz mümkündür. Ayrıca evde ek iş ilanları henüz açılmamış olsa da İŞKUR tarafından çeşitli destekleyici programlar da bulunmaktadır.

İŞKUR meslek eğitimi ile birlikte ev hanımlarına yeni beceriler öğrenmesinde bu becerileri kullanarak ev bütçesine katkıda bulunmasına yardımcı oluyor. İŞKUR üzerinden alınan iş kapsamında ev hanımları 2 – 3 saat gibi bir zaman dilimi çerçevesinde çalışarak çok güzel paralar kazanabilmektedir. Nitelikli bir iş olarak yapılabilen paketleme işlerine hemen başvurup başlamak mümkün. Herhangi bir eğitim gerektirmediği için başvuran ev hanımlarının birçoğu anında başlayabiliyor. Ancak başvurular rekor seviyede olduğu için acele etmekte yarar var.

EV HANIMLARI İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURUSU 

İŞKUR ev hanımları evde paketleme işi için başvurular İŞKUR resmi internet adresi olan https://www.esube.iskur.gov.tr adresinden gerçekleştirebilmektedir. Buraya giriş yapan vatandaşların öncelikle İŞKUR üyeliği yoksa “İş arayan” kısmından üye olmaları gerekmektedir. Profillerini doğru bilgiler ile doldurmaları da önemlidir. Ayrıca bu konuda en yakın İŞKUR şube müdürlüklerine giderek de destek alınabilmektedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!