banner2

İş Bankası kart sahipleri bu haberle bayram ediyor! Bunu yaptığınızda hesabınıza 400 TL yatıyor!

İş Bankası müşterilerine güzel haberi açıkladı. İş Bankası tarafından yapılan duyuruda, tatil planı yapacaklara kampanya açıklandı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 14.02.2022, 14:34 14.02.2022, 17:36
Abone ol
İş Bankası kart sahipleri bu haberle bayram ediyor! Bunu yaptığınızda hesabınıza 400 TL yatıyor!

İş Bankası müşterilerine güzel haberi duyurdu. İş Bankası tarafından yapılan açıklamada, tatil planı yapacaklara kampanya duyuruldu. Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişe 400 TL MaxiPuan verilecek. Buna göre, 5 bin TL’lik tatil kampanyaya katılan müşterilere 4.600 TL’ye gelmiş olacak. 

HANGİ KARTLAR KAMPANYAYA DAHİL?

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar Kaynak: İş Bankası kartı olanlar dikkat: Kartınıza 400 TL hediye edilecek! 

HANGİ KARTLAR KAMPANYADAN YARARLANAMIYOR?

Ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ile MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlanmalıdır. Katılım kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 


KAMPANYANIN KULLANIMI VE DETAYLARI

Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 400 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar 17 Mart 2022 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, 30 Nisan 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!