banner2

İş arayanlara müjde o bankadan geldi! Binlerce tecrübesiz personel alınacak! KPSS şartı yok

İş Bankası'nda personel alımları olacağını duyurdu.İş bankası yaptığı açıklamada lise mezunu personel alım olacağını açıkladı.Pek, şartlar neler başvuru detayları haberimizde.

Ekonomi 03.02.2023, 15:12 03.02.2023, 15:19
Abone ol
İş arayanlara müjde o bankadan geldi! Binlerce tecrübesiz personel alınacak! KPSS şartı yok

Geçtiğimiz günler İş Bankası personel alımı yapacağını duyurmuştu.Alınacak personeller ilgili başvuru şartları da merak edilmeye başlandı.Şoför alımı için başvurada bulunmak isteyenler iş şartlarını merak etmeye başladı. işte detaylar..

HANGİ İLLERDE ŞOFÖR ALIMI YAPILACAK?

İş Bankası  tarafından birçok ilde şoför alımı yapılması bekleniyor. Şuanda  açıklanan iller arasında ise Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve İstanbul yer alıyor. Şimdilik gerçekleşen açıklamalar doğrultusunda toplam olarak 5 alım yapılacak.

EN AZ LİSE MEZUNU ŞARTI ARANIYOR

İş Bankası tarafından lise mezunu adaylar için şoför alımı meydana gelecek. Bu kapsamda öncelikle adayların Türkiye Cumhuriyeti içerisinde vatandaş olması, askerliğini yapmış olması ve lise mezunu olması, suç yükümlülüğünün bulunmaması ve mecburi hizmet şart bulunmaması gibi detaylar talep edilmektedir. Bunların dışında ise kişinin Türkiye genelinde seyahatini engelleyebilecek bir sağlık problemi olmaması gibi başvuru şartları bulunmakta.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!