banner2

İçişleri Bakanlığı'nın personel alım ilanı için son gün! En düşük maaş 17 bin TL

İçişleri Bakanlığı'nın en az 17 bin TL maaşlı pozisyonlara KPSS puanı ile personel alımı ilanına başvuru yapmak için bugün son gün. 

Ekonomi 21.08.2021, 23:57 22.08.2021, 01:25
Abone ol
İçişleri Bakanlığı'nın personel alım ilanı için son gün! En düşük maaş 17 bin TL

İçişleri Bakanlığı tarafından detayları açıklanan personel alım ilanlarında belirtilen bilgiler arasında aylık brüt ücretler de mevcut. Buna göre en düşük aylık maaş 17.544, en yüksek maaş ise 43.860 TL olacak.

22 BİLİŞİM PERSONELİ ALINACAK

İçişleri Bakanlığı'nın paylaştığı duyuruda, "İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 22 (yirmi
iki) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır." ifadeleri kullanıldı.

İçişleri Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde minimum 70 KPSS puanı ile yapılacak personel alımlarının detaylarına ilişkin bilgiler arasında aranan şart ve başvuru koşulları da yer alıyor.

SON BAŞVURU BUGÜN

İçişleri Bakanlığı'nın bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımı başvuruları bugün sona eriyor. Adaylar sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak başvuru linki üzerinden e-Devlet şifresi sayesinde erişim sağlayarak, elektronik ortamda müracaat edebilek.

Personel alımı yapılacak olan kadrolar ve sayıları burada.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!