Hükümete yakın gazeteci Cem Küçük 3600 ek gösterge ve EYT müjdesini açıkladı! 45 yaş üstü vatandaşlar mutluluktan havalara uçtu!

Hükümete yakınlığı ile bilinen ve asgari ücretteki tam zammı bilen Cem Küçük, sunmuş olduğu programda yapılan EYT açıklamalarını değerlendirdi.

Ekonomi 19.01.2022, 11:50 19.01.2022, 12:26
Abone ol
Hükümete yakın gazeteci Cem Küçük 3600 ek gösterge ve EYT müjdesini açıkladı! 45 yaş üstü vatandaşlar mutluluktan havalara uçtu!

TGRT Haber'de ekranlarında sabah programını sunan Cem Küçük, AK Parti Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu’nun EYT'lilere yönelik açıklamalarını konuştu. Geçtiğimiz gün konuk olduğu bir programda gelen soru üzerine Emin Akbaşoğlu, "İnşallah 2022 yılı içerisinde EYT’lilerle ilgili de ne yapacağımızın müjdesini, Çalışma Bakanımızla beraber paylaşacağız” şeklinde konuşmuştu. 

'BUNUNLA İLGİLİ ÇALIŞMA OLACAK'

AK Parti Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu’nun açıklamaları hakkında konuşan Cem Küçük, "Bahar aylarında bununla ilgili haber gelir. AK Parti önce 3600 Ek göstergeyi çıkaracak. Memur ve memur emeklileri için. Ondan sonra da Emeklilikte Yaşa Takılanlar gelecek gündeme. Bununla ilgili bir çalışma olacak" açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!