banner2

Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Uzman isimden market fiyatlarına ilişkin korkutan açıklama

ABD'li OEC Grubu'ndan konuşmacı Lynn Stacy panelde yaptığı konuşmada marketlerle ilgili korkutan bir gerçeği paylaştı. Stacy, fiyatların asla eskisi gibi düşmeyeceğini, tedarik zincirinin de asla eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Ekonomi 25.03.2022, 10:30
Abone ol
Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Uzman isimden market fiyatlarına ilişkin korkutan açıklama

ABD'de OEC Grubu'ndan konuşmacı Lynn Stacy, katıldığı panelde son günlerde dünya genelinde yaşanan tedarik sıkıtısına ilşkin korkutucu açıklamalrda bulundu.

'YENİ NORMALİ KABUL ETMEKTİR'

Yeniakit'in aktardığı habere göre, Stacy, "Pandemi öncesinde tedarik zinciriniz hakkında neler düşündüyseniz, bunları unutun" dedi ve "Tedarik zincirinizi düzeltmenin tek yolu, bu yeni normali kabul etmektir" diye ekledi.

'FİYATLAR YÜKSEK KALACAK'

Stacy'nin bakış açısına göre, fiyatlar yüksek olacak, tıkanıklık nedeniyle gecikmeler devam edecek, yer ve ekipmanın da az olması bekleniyor. Tüm bunlar, mevcut tedarik zinciri darboğazlarının arkasındaki ana faktörleri oluşturuyor. "En kötüsü için plan yapın, en iyisini umut edin" diyen Stacy, "En yüksek maliyeti, en uzun nakliye süresini ve en uzun boş zamanı planlayın" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!