Yandex Metrica

Gümüş, altına fark atacak! Ayın şampiyonu gümüş olabilir! O tarihte rekor üstüne rekor bekleniyor!

Gümüş, altına fark atacak! Ayın şampiyonu gümüş olabilir! O tarihte rekor üstüne rekor bekleniyor!

Uzmanlar tarafından sık sık tavsiye edilen gümüş, Mayıs ayının şampiyonu olduğu gibi tekrardan o tarihte kendi rekorunu kırarak şampiyon olmaya hazırlanıyor. Altın yerine alternatif yatırım aracı olan gümüş, yatırımcısının parasına para katacak.  

Ekonomi

13.06.2024, 15:50

Altın ve gümüş piyasalarında sular durulmuyor. Gümüş ve Altın için önemli verilerin peş peşe açıklandığı haftada dalgalanmalar devam ediyor. Yatırımcıların ise dalgalanmalardan dolayı altın ve gümüşte tedirgin bekleyişi devam ederken uzmanlardan gönülleri rahatlatacak açıklamalar geldi.

IBAN ile sürekli para transfer edenler dikkat! Bakanlık harekete geçti: Büyük cezalar yolda! IBAN ile sürekli para transfer edenler dikkat! Bakanlık harekete geçti:... Haberi Görüntüle

GÜMÜŞ 50 LİRAYA ÇIKACAK!

Gümüşün ons fiyatı, veri baskısına bağlı gevşemeler gösterirken serbest piyasada ons bazında 29,40 seviyelerinde dalgalanmalar gösteriyor. Gümüş TL ise 31.050 seviyesinden işlem görüyor. Uzmanlar, gümüşün yıl sonu fiyatının 50 TL'ye ulaşabileceğini öngörüyor.

Emekli maaşlarına müjdeli haber geldi! Merakla beklenen maaş farkı ödeme tarihleri belli oldu! Zamlı maaşların yatırılacağı o tarihe dikkat! Emekli maaşlarına müjdeli haber geldi! Merakla beklenen maaş farkı ödeme... Haberi Görüntüle

ALTININ YENİ RAKİBİ GÜMÜŞ

Altının yeni rakibi gümüş olacak diyen uzmanlar, tahminlerini yatırımcılara aktarmaya devam ediyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Rıza Gökay Tuğsavrol, gümüş fiyatı için ons ve TL bazında beklentilerini açıkladı. Tuğsavrol, "Çin maden alımını durdurması 33 ons fiyatından gümüşün 30 seviyesine gelmesine neden oldu.Ayrıca geçtiğimiz hafta ABD Tarım Dışı İstihdam verisinin gümüşü olumsuz etkilemesi ile yükselişler geri çekildi." dedi.

Bakan Bayraktar duyurdu! Gabar'da petrol üretiminde yeni gelişme Bakan Bayraktar duyurdu! Gabar'da petrol üretiminde yeni gelişme Haberi Görüntüle

FED'İN KARARI HER ŞEYİ BELİRLEYECEK

FED tarafından faiz kararı piyasalardaki belirsizliği bir nebze de olsun kaldırdı. Tuğsavrol, "Yatırımcıların bu bilgiler ışığında yatırımlarına dikkat etmelerini ve uzun vadeci olmalarını tavsiye ediyorum.Özellikleri kademeli alış ve satışlara özen göstermeleri sağlıklı yatırımlar için çok daha mantıklı olacak.En önemli nokta ise borç parayla yatırım yapmamaları ve sepet yatırımına dikkat etmeleri" dedi.

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading