Yandex Metrica

Sitede Ara

Gram altın kendini bayrama hazırlıyor! Ünlü ekonomist duyurdu: Hedef 3000!

Gram altın kendini bayrama hazırlıyor! Ünlü ekonomist duyurdu: Hedef 3000!

Altın yatırımcılarının yakından takip ettiği İslam Memiş, Kurban Bayramı'na ilişkin altın fiyatlarını değerlendirdi. Memiş, 'Cılız bir yükseliş var' diyerek gram altın tahminini paylaştı.  

Ekonomi

30.05.2024, 15:14

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Kurban Bayramı'na dikkat çekerek önemli açıklamalarda bulundu.

Altın piyasasında son günlerde cılız bir yükseliş olduğunu belirten Memiş, bayram öncesi fiyatlar hakkında tahminlerde bulundu.

Üç ülkenin planı boşa çıktı: Türkiye resmen hazine buldu! Boğazlar artık para basıyor Üç ülkenin planı boşa çıktı: Türkiye resmen hazine buldu! Boğazlar... Haberi Görüntüle

BAYRAM HAZIRLIĞI VAR

Memiş, "Ons altın 2356 dolar seviyesinde. Bu hafta tepki yükselişleri göreceğiz emtia fiyatlarında. 2370-2380 dolar seviyesine kadar bir toparlanma görülebilir'' dedi.

Memiş, "Ancak cılız bir yükseliş var. Çok iştahlı bir yükseliş yok. Dar bant aralığına sıkışmış olan bir ons altın var. Gram altın 2437-2443 lira seviyesinde. Gram altın tarafındaki yatırımcılar ons altını takip etmeli." ifadelerini kullandı.

Haliç Köprüsü'ndeki kaos son buldu! İstanbullu vatandaşlar rahat bir nefes aldı! Haliç Köprüsü'ndeki kaos son buldu! İstanbullu vatandaşlar rahat bir nefes... Haberi Görüntüle

ONS ALTIN NEREYE, GRAM ALTIN ORAYA!

"Ons altın nereye gram altın oraya. Gram altın tarafında 2400 TL destek seviyesini bu hafta takip etmeye devam edeceğiz. Para piyasalarında bayram hazırlığı var.'' diyerek sözünü noktaladı.

Habere Tepki Ver

5

1

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading