Garanti Bankası'ndan son dakika kararı! Borcu olanlar rahat bir nefes alacak

Garanti Bankası yapmış olduğu açıklama ile bankalara kredi veya kredi kartı borcu olanlara müjdeli haberini duyurdu. Garanti Bankası borcu olan vatandaşların borcu için borç kapatma kredisi kampanyasının detaylarını duyurdu.

Ekonomi 17.01.2022, 10:44
Garanti Bankası'ndan son dakika kararı! Borcu olanlar rahat bir nefes alacak

Garanti Bankası, borcu olan vatandaşlar için yeni kampanyasını duyurdu. Banka, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile borcu olan vatandaşlara 50 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli borç kapatma kredisi sağlayacağını 50 bin TL üzerindeki kredilerde ise 24 ay vadeli kredi vereceğini açıkladı. 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesi üzerinden işlemlerimizi sadece kimliğiniz ile birlikte yapabiliyorsunuz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu veya garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusunu kimliğiniz ile birlikte yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapar ve bu sorgulama sonrasında ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında sizlere bilgiler verir. 

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmış olmaları durumunda banka şubesinden ne kadar kredi onayı aldıklarını be nekadar borç kapatma kredisi alacaklarını da görebilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!