banner2

Faturasını alan o bankaya koştu! Faturası 300 TL üzeri olanlara fatura destek kampanyası

Kış aylarıyla birlikte elektrik ve doğal gaz faturaları cep yakıyor. Gelen zamlarında etkili olduğu faturalarda o bankadan bir kampanya geldi. Faturası 300 TL üzeri olan vatandaşlara fatura destek ödemesi yapıldı. Faturasını alan o bankaya koştu.

Ekonomi 30.01.2023, 23:51 31.01.2023, 00:06
Abone ol
Faturasını alan o bankaya koştu! Faturası 300 TL üzeri olanlara fatura destek kampanyası

Son zamanlarda  kabarık gelen faturalar vatandaşları kara kara düşündürüyor. Bunun üzerine o banka kendi resmi internet sayfası üzerinden öyle bir duyuru yaptı ki vatandaşlar inanamadı. İşte faturalarla ilgili kampanyadan yararlanmak isteyenler için tüm detaylar haberimizde...

FATURA DESTEK KAMPANYASI

Fatura ödeme noktalarında kampanyalar devam ederken Yapı Kredi bankasından vatandaşlar için kampanya sunuldu. Kampanyada 3 yeni otomatik fatura talimatı verenlere 100 TL puan kazanılacağı belirtildi.

100 TL HEDİYE İMKANI 

11 Ocak ve 10 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanırken HGS talimatıyla beraber 100 TL hediye imkanı verildi. Aynı zamanda  kredi kartından verilen yeni 3 yeni otomatik ödeme talimatında 50 TL olurken toplamda ise 150 TL puan kazanma avantajından söz edildi. 

MOBİL UYGULAMADAN KAMPANYADAN YARARLANABİLİRSİNİZ 

Otomatik ödeme talimatı vermek için bankacılık işlemlerinin sağlandığı mobil uygulama indirilerek tüm işlemleri kısa sürede yapıp kampanyaya dahil olabilirsiniz. Bireysel internet şubesinden faturalar için talimat verilirken internet şubesi üzerinden hemen şifreyle giriş yapılarak kampanyadan yararlanılır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!