banner2

 FAİZSİZ 2 YIL KARŞILIKSIZ 150 BİN ÖDEME: Evlenecek çiftlere müjde! 24 ay ertelemeli ödemeden faydalanın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu evlenecek çiftlere verilecek olan kredinin detayları belli oldu. Kurulacak olan Aile ve Gençlik Bankası ile sizde faizsiz 150 bin TL kredi alabilirsiniz.

Ekonomi 25.05.2023, 16:45
Abone ol
 FAİZSİZ 2 YIL KARŞILIKSIZ 150 BİN ÖDEME: Evlenecek çiftlere müjde! 24 ay ertelemeli ödemeden faydalanın

Evlilik hazırlığı yapan çiftler için müjdeli haberi duyuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, faizsiz ve 2 yıl karşılıksız 150 bin TL kredi verileceğini duyurdu. Düğün masrafları ve ev eşyaları için devlet tarafından verilecek olan bu faizsiz kredi evlilik hazırlığı yapan gençleri ekonomik olarak rahatlayacak.

24 AY ERTELEMELİ KREDİ

Evlilik planları yapan çiftler için planlanan bu evlilik kredisi ile finansal açıdan rahatlayacak olan gençler 24 ay ertelemeli ve 48 ay vadeli olarak bu krediden yararlanabilecek. Aile ve Gençlik Bankası üzerinden verilecek olan  bu kredide Karadeniz gazının gelirleri kullanılacak.

150 BİN TL ÖDEME

Sadece yeni evlenecek olan çiftlere yönelik hazırlanan bu kredi ile gençler evliliğe teşvik edilecek ve aile birliği güçlendirilecek. Düğün masraflarının yanı sıra ev eşyaları içinde kullanılacak olan bu kredide evlenecek olan gençlere uygun ödeme planı belirlenecek. Evlenecek olan çiftlere verilecek olan bu kredinin tutarı ise 150 bin TL olarak belirlendi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!