Evde bakım mayıs maaşı yattı mı? E devlet evde bakım maaşı hangi illere yatırıldı?

Evde bakım mayıs maaşı yattı mı araması internette en çok arananlar arasına girdi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evde bakım maaşları yatan iller merak ediliyor. Hem SMS hem de E devlet üzerinden evde bakım maaşı yatıp yatmadığı görülebiliyor. Evinde yaşlı, ağır hasta ya da engelli bireylere bakmakla yükümlü olan bireyler, devlet tarafından evde bakım maaşı alıyor. Peki evde bakım mayıs maaşı yattı mı? E devlet evde bakım maaşı hangi illere yatırıldı? 

Ekonomi 10.05.2022, 13:19 10.05.2022, 13:24
Abone ol
Evde bakım mayıs maaşı yattı mı? E devlet evde bakım maaşı hangi illere yatırıldı?

Evde bakım mayıs maaşı yattı mı en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyacı bulunan engelli bireylere ve onlara bakanlara evde bakım maaşı veriyor. SMS ve E devlet üzerinden evde bakım maaşının yatıp yatmadığı görüntülenebiliyor. E devlet "Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama" bölümünden evde bakım aylığı sorgulanabiliyor. Peki evde bakım mayıs maaşı yattı mı? E devlet evde bakım maaşı hangi illere yatırıldı? 

EVDE BAKIM MAYIS MAAŞI YATTI MI?

Evde bakım maaşı her ayın 15' inde hesaplara yatıyor. 10 Mayıs 2022 evde bakım maaşı yatan illerin listesi henüz yayınlandı. Liste belli olduğunda sizleri bilgilendireceğiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!