banner2

EV SATIN ALMAK İSTEYENE 100 bin TL destek kredisi: Bütçeniz yeterli değilse uzun vade imkanı!

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara kaçırılmayacak fırsat Şekerbank'tan geldi. Ev almak isteyen ancak bütçesi yeterli olmayanlara, konut kredisi kampanyası hazırlayan banka; kampanya kapsamında 10 sene vade imkanı vereceğini duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 30.05.2023, 18:26 30.05.2023, 18:33
Abone ol
EV SATIN ALMAK İSTEYENE 100 bin TL destek kredisi: Bütçeniz yeterli değilse uzun vade imkanı!

Kaçırılmayacak kredi kampanyası hazırlayan Şekerbank, yeni kampanyasını müşterilerinin hizmetine sundu. Peki konut kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak en yüksek tutar ne kadar? Kredinin faiz oranı nedir?

KONUT KREDİSİ KAMPANYASI

Kaçırılmayacak kredi kampanyası hazırlayan Şekerbank, yeni kampanyasını müşterilerinin hizmetine sunarak kampanya ile ilgili tüm bilgiler tek tek açıkladı. Şekerbank, konut kredisi kampanyası kapsamında sabit faiz oranına ek olarak 10 yıla kadar vade seçeneği sunacağını resmi web sitesi üzerinden duyurdu.

Banka, konut kredisi almak isteyen kişilere eşit taksitli ya da artan azalan taksit seçeneği sunuyor. Konut kredisi kullanacak kişiler kendi belirdikleri geri ödeme tablosu ile rahat ve kolay bir şekilde geri ödeme imkanından yararlanabilecek.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI NEDİR?

Şekerbank, hem sıfır konutlar için hem de ikinci el konutlar için %90’a kadar konut kredisi sunacağını açıkladı. Bu avantajdan yararlanmak isteyen kişiler satın alınacağı konutu ipotek olarak göstererek kampanya kapsamında yer alan avantajlardan kolay yararlanabilecek. Bu durumda da kefilsiz konut kredisi kampanyası kapsamında ödenecek örnek ödeme tablosu ise şu şekilde yer alıyor;

100 bin TL konut kredisi için 3.75 faiz oranı ek olarak 120 ay vade seçeneği baz alınarak hesaplanması ile birlikte aylık taksit tutarı 3 bin 795 TL civarında olacaktır.

100 bin TL konut kredisi için 3.75 faiz oranı ek olarak 48 ay vade seçeneği baz alınarak hesaplanması ile birlikte aylık taksit tutarı 4 bin 522 TL civarında olacaktır.

Şekerbank aracılığıyla konut kredisi kullanmak isteyen kişiler daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi web sitesi üzerinden ulaşabilir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!