Yandex Metrica

Sitede Ara

Ev hanımlarına yeni emeklilik avantajı: SGK’dan tek evrakla işlem tamam: En az 7500 TL emekli maaşı verilecek

Ev hanımlarına yeni emeklilik avantajı: SGK’dan tek evrakla işlem tamam: En az 7500 TL emekli maaşı verilecek

SGK emeklilik sistemi bazı şartlar sunarak erken emeklilikle ilgili fırsatlar sunuyor. Erken emeklilik için araştırmalara devam eden kadınlara müjde geldi. Artık SGK’dan tek evrak ile emekli olabilecekler. Ak Parti Seçim beyannamesinde ev kadınlarına bağlı primlerin üçte biri devlet tarafından karşılanacak. İşte detaylar..

Ekonomi

23.01.2024, 20:44

Erken emekilik için  SGK bazı şartlar arıyor. Erken emekilik için araştırma yapan kadınlara Devlet tarafından müjde geldi. Artık SGK’dan tek evrak ile emekli olabilecekler. Ak Parti Seçim beyannamesinde ev kadınlarına bağlı primlerin üçte biri devlet tarafından karşılanacak. İşte detaylar..

Yatırımcıların merakla beklediği veri açıklandı: ABD'de enflasyon, beklentilerin altında! Yatırımcıların merakla beklediği veri açıklandı: ABD'de enflasyon, beklentilerin altında! Haberi Görüntüle

PRİMİN ÜÇTE BİRİNİ DEVLET KARŞILAYACAK

Çalışma imkanı bulamayan ev kadınları için şu anda işletilen isteğe bağlı sigorta sistemi yeniden ele alınacak. Bu şekilde ev hanımları kolaylıkla erken emekli olabilecek. İsteğe bağlı sigorta ile 15 yıl öndemsi gereken pirim borcunun üçte biri devlet tarafından karşılanacak.

Çalışamayan ev kadınlara Devlet erken emeklilik müjdesini duyurdu.Türkiye'de belli şartları yerine getiren herkes emekli olabiliyor. B fırsat kapısı özellikle çalışma imkanı bulamayan ev hanımlarını doğrudan ilgilendiren bu sistem büyük bir kolaylık sağlıyor. Devlet isteğe bağlı sigorta ödeyen kadınlar için destek sağlayacak. Peki, kimler bu fırsattan

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading