Yandex Metrica

Sitede Ara

Et fiyatlarına büyük indirim: İşte büyük indirim yapan o market! Herkes alsın diye bakın ne yaptılar? Kıyma 140 lira + kuşbaşı 150 liradan satılıyor!

Et fiyatlarına büyük indirim: İşte büyük indirim yapan o market! Herkes alsın diye bakın ne yaptılar? Kıyma 140 lira + kuşbaşı 150 liradan satılıyor!

Tarım kredi marketlerinde Ramazan öncesi et fiyatlarına büyük bir indirim yapıldı. ESK ile birlikte başlatılan indirim kampanyasında fiyatlar vatandaşları memnun edecek. İşte detaylar...

Ekonomi

08.04.2024, 12:27

Tarım Kredi marketleri, Et ve Süt Kurumu iş birliğiyle et fiyatlarında Ramazan boyunca indirim kampanyası yapıldığı müjdesini vermişti. 

Et fiyatlarının arttığı bu dönemde yapılan indirimler vatandaşları memnun ederken fiyatların ne kadar olduğu merak ediliyor.

Emekliye ek zam ne kadar olacak? Canlı yayında açıkladı! İşte kuliste konuşulan o rakamlar Emekliye ek zam ne kadar olacak? Canlı yayında açıkladı! İşte... Haberi Görüntüle

PAKETLENMİŞ KUŞBAŞI VE KIYMA ET RAFLARINDAKİ YERİNİ ALDI

Et ve Süt Kurumu (ESK) ile Tarım Kredi Kooperatif Marketleri arasında imzalanan protokol doğrultusunda paketlenmiş kıyma ve kuşbaşı et raflardaki yerini aldı. Bu girişimle, Ramazan öncesi et fiyatlarındaki spekülasyonların önüne geçilmesi hedefleniyor.

ATM'lerde yeni dönem! Para çekme ve yatırma limiti değişti: İşte banka banka limitler ATM'lerde yeni dönem! Para çekme ve yatırma limiti değişti: İşte... Haberi Görüntüle

KUŞBAŞI VE KIYMA NE KADAR?

Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri kıymanın kilogramını 140TL, kuşbaşı etin kilogramını ise 150 TL'den satışa sundu. Kampanyadan tüm müşterilerin yararlanabilmesi için başlangıçta müşterilere birer paket kıyma ve kuşbaşı et verilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

2

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading