Enflasyon verileri sonrası Vakıfbank harekete geçti! Ev alacaklara dev müjde

Tüketici kredilerinin sonrasında konut kredisi, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen kredi çeşitlerinden biri. Vakıfbank, bu kapsamda her keseye uygun konut kredisi veriyor.

Ekonomi 17.01.2022, 12:11
Enflasyon verileri sonrası Vakıfbank harekete geçti! Ev alacaklara dev müjde

Vakıf Bank, konut kredileri tahsisinde oldukça cömert davranıyor. Banka atarafından aranan koşulları sağlayan resmi gelirli vatandaşlar konut kredisi çekmek suretiyle hayallerindeki evi satın alabilir.

VAKIFBANK YÜZDE 1,29 ORANINDAN BAŞLAYAN FAİZ ORANLARI İLE KONUT KREDİSİ SUNUYOR

Konut kredisi oranlarının inanılmaz biçimde yükselmesi ile beraber ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar zor durumda kaldı. Vakıfbank konut kredisi konusunda harika bir konut kredisi kampanyasına imza attı. Vakıfbank; yüzde 1,29 oranından başlayan konut kredisi faiz oranları ile kelimenin tam manası ile piyasaya yön vermeye başladı. Pek çok bankanın aksine hemen herkesi ev sahibi yapma mottosuyla hareket eden bu banka, ev alacak kişilerin bu aralar en büyük destekçisi olmaya devam ediyor.

Vakıfbank tarafından maksimum konut kredisi vadesi olarak açıklanan 10 yıl ve daha da üzerinden kredi kullanan vatandaşlar 150.000 lira için her ay 2465 lira ödemek zorunda. Bu kredinin  bedeli ise toplamda 295840 liraya kadar çıkıyor. Evim daha da iyi olsun düşüncesi ile hareket eden kişilerin daha yüksek tutarda kredi çekmeyi talep etmeleri halinde 10 yıl vadeli 200.000 liralık konut kredisi paketini de tercih etmeleri mümkün. 150.000 Lira yerine 200 bin lira konut kredisi çekecek vatandaşlar ise her ay bankaya 3287 lira ödemek zorunda.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!