banner2

Emekliyi sevindiren haber! 5000 TL'ye yükseltildi

Emekli vatandaşlara müjde niteliğinde haber geldi. Ek ödeme limiti 5000 TL oldu. Nakit bir şekilde ATM üzerinden çekilebilecek

Ekonomi 03.12.2021, 10:44
Abone ol
Emekliyi sevindiren haber! 5000 TL'ye yükseltildi

Emekli vatandaşlara ek ödeme haberi geldi. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın yaptığı kampanya ile emeklilik hakkı tanınan bütün hesaplara 5 bin TL'ye varacak ek ödemeler hesaplara yatırılacak.

KAMU BANKALARI VE ÖZEL BANKALAR TARAFINDAN KAMPANYALAR GÜNCELLENİYOR

Son dönemlerde para gereksinimi durumu olması halinde hemen ATM üzerinden bu paranın çekilmesi mümkündür. Emekli vatandaşlara müjdeli haber olarak verilmekte olan bu nakit kampanyası kamu bankaları ile özel bankaları tarafından devamlı güncelleniyor. Banka performansına göre yapılacak olan değerlendirme neticesinde 5000 TL artı para hesaba yatırılarak emekli vatandaşların kullanımına sunuluyor.

YAPI KREDİ BANKASI DA EK ÖDEME KAMPANYASINA KATILDI

 Yapı Kredi Bankası, Kendi resmi internet bankacılığı Sitesi üzerinden de yapmış olduğu ilan ile beraber emekli olan yurttaşlara kendi Bankası'ndan emekli maaşı almaları koşulu ile 5 bin tl'ye varan esnek hesap ödemesi yapıyor. Yapı Kredi Bankası üzerinden alınacak 5000 TL esnek hesap kullanım sonrasında ise ödenecek bu tutarı 12 taksit'e kadar bölünebilir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? 

5000 TL esnek hesap başvurusunun yapılması için Yapı Kredi Bankası müşterisi olunması ve müşteri olacak kişinin kendi maaş hesabı üzerinden bir internet bankacılığı şifresinin bulunması gerekir. 5000 TL esnek hesap başvurusu işlemleri gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde kullanıcılara sonuç gelecektir ve onay alınması durumunda ise hesaba bu para yatırılacaktır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!