Yandex Metrica

Sitede Ara

Emekliye sürpriz ödeme! 16 milyon emekli için müjde verildi: Bayram öncesi hesaplarda

Emekliye sürpriz ödeme! 16 milyon emekli için müjde verildi: Bayram öncesi hesaplarda

Türkiye'de milyonlarca emekli vatandaşın bayram öncesi emekli ikramiyelerinin ne zaman yatacağını merak ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 16 milyon emekli için müjdeli haberi vermişti. Emekliye sürpriz bir ödeme daha geldi.

Ekonomi

06.06.2024, 11:03

Milyonlarca emekli vatandaş için yapılan yeniliklerei bir yenisi daha eklendi. Emekli vatandaşlar için '2024 Emekili Yılı' ilanının ardından kamu ve özel bankaların promosyonlarında artış, kamu kuruluşlarından indirimli tatil ve yiyecek içecek hizmetleri, ulaşımda indirim kolaylığı gibi emeklinin yüzünü güldürdü. 

Son dakika: Emekliye zam zirvesi! Bakan Şimşek ve AK Partili kurmaylar toplantı yapacak Son dakika: Emekliye zam zirvesi! Bakan Şimşek ve AK Partili... Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYELERİ NE ZAMAN YATACAK?

Kurban Bayramı'na bir hafta kala emekli vatandaşlar 3 bin TL bayram ikramiyelerinin ne zaman yatacağını merak ediyordu. Ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada emekli maaşlarının 10-14 Haziran tarihleri arasında yatacağını belirtmişti. Emekliler maaşlarını aldıkları bankadan emekli ikramiyelerini çekebilecek.

Tek ücret dönemi başlıyor! Kamuda tasarruf paketi Meclis'te yasalaştı! Tek ücret dönemi başlıyor! Kamuda tasarruf paketi Meclis'te yasalaştı! Haberi Görüntüle

EMEKLİYE 10 BİN TL NAKİT DESTEĞİ

Ancak bayrama sayılı günler kala Ziraat Bankası'da emekli vatanaşa ek ödeme yapacağını duyurdu. 10 Bin TL Nakit Avans başvurusu yapan vatandaşlara bayram öncesinde ödemeler hesaplarına yatacak. Kurban bayramında ihtiyaçları gideremsi için can suyu olacak olan nakit avans fırsatı vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Emekli vaandaşlara bayram öncesi yapılan ek ödemeler rahatlık sağlıyor.

Habere Tepki Ver

8

22

7

4

3

0

1

3

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading