Yandex Metrica

Emekliye rahat nefes aldıracak müjde! SSK ve Bağ-Kur emeklisi maaşlarına ek ödeme geliyor!

Emekliye rahat nefes aldıracak müjde! SSK ve Bağ-Kur emeklisi maaşlarına ek ödeme geliyor!

Türkiye'de 16 milyondan fazla çalışan emekli vatandaş için beklenen ikramiye ve promosyon tutarlarında müjde verildi. SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin bayram ikramiylerinde yeni tarihler açıklandı. 

Ekonomi

05.06.2024, 14:06

Türkiye'de 16 milyondan fazle emekli vatandaşı sevindien haber geldi. Emekli vatandaşlar için promosyon ve ikramiye ödemelerine ilişkin yeni detaylar duyuruldu. Haziran ayının gelmesiyle birlikte emekli vatandaşlar ise Kurban Bayramı ikramiyelerinin hesaplarına yatırılmasını dört gözle bekliyor.

O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif! Değeri dudak uçuklattı! Herkes sıraya girecek O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif!... Haberi Görüntüle

2024 EMEKLİYE YARADI

'2024 Emekli Yılı' ilanından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bayram ikramiyelerine yüzde 50 zam yaparak 3 bin TL'ye yükselmişti. Ramazan bayramından bir hafta önce emekli vatandaşlara bayram ikramiyesi yatırılmasının ardından, Kurban Bayramı'nda da ödemeler bekleniyor. 

EYT'nin maliyeti ne kadar? AK Partilisi isim canlı yayında rakam verdi EYT'nin maliyeti ne kadar? AK Partilisi isim canlı yayında rakam... Haberi Görüntüle

EMEKLİYE HAZİRAN MÜJDESİ

16 milyon emekli vatandaş ise Haziran ayında peş peşe yeni ödemeler alacak. Haziran ayında Kurban Bayramı öncesinde 3 bin TL ikramiye verilecek, ayrıca bankalarda promosyon tutarlarında yeniliğe gittiği öğrenilirken 18 bin TL ve üzeri emekliye banka promosyonları da emekli vatandaşın hesabına yatacak.

ASELSAN'dan 20 milyon dolarlık yeni sözleşme: KAP duyurusu geldi! ASELSAN'dan 20 milyon dolarlık yeni sözleşme: KAP duyurusu geldi! Haberi Görüntüle

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Kurban Bayramı'nın ayın 16'sına gelmesi nedeniyle emekli vatandaşlar 10-14 Haziran arasında Kurban Bayramı ödemeleri banka hesaplarına yatacak. 

Habere Tepki Ver

6

7

2

4

1

1

1

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading