banner2

Emekliye özel kampanya! 3000 TL hesaplara anında yatacak: Bayram ikramiyesi tadında dev promosyon

Emekli maaşı alan vatandaşlara müjde! O banka bayram ikramiyesi tadında promosyon ücretleri yatırıyor. Emekliye özel başlatılan bu kampanya kapsamında 3000 TL maaştan ayrı olarak hesaplara yatırılacak.

Ekonomi 25.09.2023, 12:23 25.09.2023, 15:51
Abone ol
Emekliye özel kampanya! 3000 TL hesaplara anında yatacak: Bayram ikramiyesi tadında dev promosyon

Emeklinin yüzünü güldürecek, cebini dolduracak haber Halkbank'tan geldi. Halkbank'tan yapılan duyuruda, emekliye 3 bin TL verileceği duyuruldu. Peki emekliler bu kampanyadan nasıl yararlancak? İşte tüm detaylar...

BAYRAM İKRAMİYESİ TADINDA KAMPANYA

Halk Bankası emekliye özel kampaya düzenledi. Söz konusu kampayanın detaylarını internet sayfası üzerinden paylaşan banka, yeni emekli müşterilerine özel toplamda 3.000 TL ParafPara verilecek. Kampanyadan emekli maaşını Halk Bankası’na taşıyanlar yararlanabilecek.

3000 TL ANINDA HESAPTA

Halkbank'tan yapılan duyuruda, "Kampanya sadece 1 Nisan 2023 tarihinden itibaren ilk emekli maaşını Bankamızdan alan veya alacak olan müşteriler ile maaşını Bankamıza taşıyacak emekli müşterilerimiz için geçerlidir." denildi.

Ayrıca söz konusu duyuruda şu maddelere yer verildi;

Kampanya kapsamında emekli müşterilerimize Paraf veya Parafly bireysel kredi kartları ile 1 Temmuz – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında dilediği sektörde ve tüm banka POS’larında yapacakları aylık 5.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, toplamda 3.000 TL ParafPara verilecektir.

Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği ParafPara tutarı en fazla 3.000 TL olacaktır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İlk emekli maaşını Bankamızdan alacak olan veya maaşını Bankamıza taşıyacak olan emekli müşterilerimizin kampanyadan faydalanabilmesi için Paraf Mobil Uygulaması size özel alanından kampanyaya katılması ya da “KATIL” yazıp 3404’e SMS göndermesi yeterli olacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli müşterilerimizin, emekli maaşlarını başka bir bankaya taşımaları halinde, kampanyadan yararlanma hakları iptal edilecektir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın, Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Alışverişlerin mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Geçmişe yönelik harcamalar kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlı olup müşterilerin tüm kartları kampanyaya dahildir. Hangi kart ile işlem yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanyadan sadece SGK’dan maaş alan emekliler faydalanabilir.

Sanal kartlar, ek kartlar ve Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Emekli müşterilerimizin kampanyadan katılıp yararlanabilmesi için Paraf kredi kartına sahip olması gerekmekte olup, Halkcard, Paraf Debit, ParafGenç, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan ParafPara işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!