Yandex Metrica

Sitede Ara

Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara 40 bin TL yatırılacak

Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara 40 bin TL yatırılacak

16 milyon emekliye fıstık gibi müjde! Temmuz ara zammından sonra maaş promosyonu kampanyaları ile alakalı yeni gelişmeler yaşanıyor. Garanti BBVA ay sonuna kadar devam edecek olan emekli maaş promosyonu kampanyasını açıkladı.

Ekonomi

09.07.2024, 18:51

Milyonlarca emekliye bankalardan maaş promosyonu gelmeye devam ediyor. Bankalar  emekli müşterilere maaşlarını kendi bankalarından almaları karşılığında maaş promosyonu ödemesi yapıyorlar. Bu kampanyalar da aylık olarak güncelleniyor. 

Her banka  emekliler için farklı promosyon ödemesi yapabiliyor. Asgari tarifenin altında kalmamak şartıyla ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapılacağı tamamen bankanın takdirine bırakılmış durumda. Garanti BBVA da emekli maaş müşterilerine Temmuz ayında ödenecek maaş promosyonlarının ne kadar olacağını açıkladı.

Temmuz'da kiraya en fazla ne kadar zam yapılacak? Temmuz'da kiraya en fazla ne kadar zam yapılacak? Haberi Görüntüle

EMEKLİYE DEV PROMOSYON

Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda temmuz ayı döneminde emeklilere yapılacak maaş promosyonu ödemeleri açıklandı. Emekliler maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyıp 3 yıl başka bankaya geçmeyeceğine dair söz vererek bu promosyon ödemelerini almaya hak kazancak. 

Garanti BBVA’nın  emekli maaş promosyonu ödeme tarifesi şu şekilde:

Emekli maaşları 20.000 TL ve üzerinde olanlara 15.000 TL

Emekli maaşları 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olanlara 12.500 TL

Emekli maaşları 10.000 TL ile 15.000 TL arasında olanlara 10.000 TL

Emekli maaşları 10.000 TL’ye kadar olanlara 6.250 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Bakan Göktaş'tan Engellilere ÖTV'siz araç desteği açıklaması Bakan Göktaş'tan Engellilere ÖTV'siz araç desteği açıklaması Haberi Görüntüle

EMEKLİYE İHTİYAÇ KREDİSİ

Öte yandan Garanti BBVA'nın emekli maaş müşterileri ek olarak bazı avantajlı imkanlardan da yararlanacak. Bu bankadan maaş promosyonu alan emeklilere ihtiyaç kredisi verilirken özel faiz oranı uygulanıyor. Bu da avantajlı maliyet ile ihtiyaç kredisi çekmek anlamına geliyor. Bu şekilde emeklilere 25.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vadeli olarak veriliyor. Bu kredi için müşterilerden herhangi bir gelir belgesi de talep edilmiyor. Kullanılan kredinin taksitleri ise  emekli müşterinin emekli maaşından aydan aya kesilip tahsil ediliyor.

Garanti BBVA’dan 15.000 TL maaş promosyonu ve 25.000 TL de ihtiyaç kredisi çeken müşterilerin banka hesaplarına toplamda 40.000 TL nakit para yatırılıyor.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading