Yandex Metrica

Sitede Ara

Emekliye bir yeni bayram sürprizi daha! Bankalar bombayı patlattı! SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine ek ödeme

Emekliye bir yeni bayram sürprizi daha! Bankalar bombayı patlattı! SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine ek ödeme

Milyonlarca emekliye kurban bayramı öncesinde can suyu olacak ihtiyaç kredilerine 3 banka daha duyurdu. SSK ve Bağkur emeklilerine ek ödeme desteği sağlayan bankalardan 12 bin TL destek ödemeleri anında cepte...

Ekonomi

08.06.2024, 17:53

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2024 Emekli Yılı'nın ardından 16 milyon emekli vatandaş için ardı arkası kesilmeyen yeni projeler tek tek açıklandı. Kamu ve Özel bankaların peş peşe yaptığı promosyon zammı sonrasında emekli vatandaşlar hangi bankanın daha yüksek promosyon ücreti verdiğini araştırarak seçimini yapıyor.

Hazine ve Maliye Bakanlığı devreye girdi: Kamuda çift maaşa son! Hazine ve Maliye Bakanlığı devreye girdi: Kamuda çift maaşa son! Haberi Görüntüle

EMEKLİLERE BANKALARDAN 12 BİN TL NAKİT DESTEĞİ

Ulaştırma Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlıklarıyla da irtibatta olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı emeklilere özel indirimli seyahat ve konaklama imkanını da seferber ederek emeklinin daha konforlu bir hayat sürmesi için çalışmalarını sürdürüyor. 

Emekli vatandaşlara özel kampanyalara bir yenisi daha eklenerek, Kurban Bayramına sayılı günler kala emekli vatandaşlara Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank gibi bankalar emekli vatandaşlara özel 12 bin TL nakit destek ödemesi vereceğini duyurdu.

Benzin, motorin ve LPG fiyatları değişti: Araç sahipleri dikkat! İşte 9 Temmuz 2024 akaryakıt fiyatları Benzin, motorin ve LPG fiyatları değişti: Araç sahipleri dikkat! İşte... Haberi Görüntüle

12 BİN TL NAKİT DESTEK İMKANI DETAYLARI

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank gibi bankalardan acil nakit ihtiyacınızı karşılayacak bayram öncesi kampanyaya ilişkin ise detaylar belli oldu.

Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar 12 bin TL'lik nakit destek başvuruları için internet bankacılığı, mobil uygulamalar ve şubeler aracılığıyla kolay başvuru yapabilecek. 

Halkbank ise müşterilerine özel olarak sunduğu 12 bin TL nakit desteğini ise internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden erişim sağlıyor.

Vakıfbank'ta emekli vatandaşlara yönelik Kurban bayramı öncesi sunduğu nakit destek ödemesinde internet bankacılığı aracılığıyla doğrudan başvuru yapmaya olanak sağlıyor. 

AK Partili isim duyurdu! En düşük emekli aylığı düzenlemesinde yeni gelişme AK Partili isim duyurdu! En düşük emekli aylığı düzenlemesinde yeni... Haberi Görüntüle

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR?

12 bin TL acil nakit kampanyasından faydalanmak isteyen emekli vatandaşlar ise bankaya gittikleri takdirde kimliklerini göstermeleri yeterlidir.

12 bin TL acil nakit kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar ise düşük faiz oranı, esnek ödeme planları, kolay başvuru imkanı ile anında hesaplarında olacak.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading