Yandex Metrica

Sitede Ara

Emeklilerin cüzdanı bayramda dolacak: Başvuran emeklilere aynı gün içinde 50 Bin TL!

Emeklilerin cüzdanı bayramda dolacak: Başvuran emeklilere aynı gün içinde 50 Bin TL!

Kurban Bayramında emeklilerin cebide bayram edecek! O banka emeklilerin yüzünü güldürmek için harekete geçti. Başlatılan yeni kampanya kapsamında o banka emeklilere aynı gün içerisinde 50 Bin TL ödenecek. 

Ekonomi

07.06.2024, 17:52

Bayram arefesine girdiğimiz bugünlerde emeklilerin yüzünü güldürecek kampanya Halkbank’tan geldi. Banka, emekli maaşını alan ve daha önce hiç kredi kullanmayan emeklilere, aynı gün içerisinde 50 bin TL vereceğinin duyurusunu paylaştı. 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş açıkladı: Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini hesaplara yatırıldı! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Göktaş açıkladı: Türkiye Aile Destek... Haberi Görüntüle

BAŞVURAN HERKESE AYNI GÜN İÇERİSİNDE 50 BİN TL 

Halkbank, emekli kredisi kampanyası ile tüm bireysel müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi imkanı veriyor. Bankanın şartlarını taşıyan emekli müşteriler, kredi başvurularını aynı gün içinde yapabiliyor ve kredinin onaylanması halinde kredileri hesaplarına geçiyor.

Haliç Köprüsü'ndeki kaos son buldu! İstanbullu vatandaşlar rahat bir nefes aldı! Haliç Köprüsü'ndeki kaos son buldu! İstanbullu vatandaşlar rahat bir nefes... Haberi Görüntüle

MOBİL BANKACILIKTAN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ 

Krediden faydalanmak isteyenler Halkbank şubelerine giderek başvuru işlemlerini tamamlayabilecek. Ayrıca, internet şubesi ile mobil bankacılıktan da kredi başvurusu yapılabiliyor. Emekli maaşını Halkbank’a taşıyan ve ilk kez kredi kullanacak olan emekliler, maaşlarının 25 katına kadar ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilecek.

 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading