Yandex Metrica

Emeklilerin cebini rahatlatacak kampanya! Faiz yok geri ödemesi yok: Başvuranın 18 gün içinde hesabını aktarılacak!

Emeklilerin cebini rahatlatacak kampanya! Faiz yok geri ödemesi yok: Başvuranın 18 gün içinde hesabını aktarılacak!

Yılın son günlerinde emeklilere verilen banka promosyonları kampanyaları cepleri rahatlatacak. Bünyesindeki emekli müşterilerini artırmak isteyen bankalar resmen birbirleriyle yarışıyor.

Ekonomi

23.01.2024, 21:49

Emeklilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankların başlattığı promosyonlar, emekliler tarafından araştırılıyor. Bu kapsamda son zamanlarda Garanti Bankası’nın sunduğu emekli promosyonu dikkat çekmeye başladı. Garanti Bankası, maaşını 3 yıl boyunca bankadan almaya söz verenlere yaptığı promosyon ödemesiyle birçok emeklinin cebini rahatlatacak. 

Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara 40 bin TL yatırılacak Emekliye fıstık gibi müjde! Talimat verildi: O tarihten itibaren hesaplara... Haberi Görüntüle

FAİZSİZ KREDİ İMKANIDA SUNULUYOR 

Bankalar arasında rekabetin kızıştığı bu günlerde, Garanti Bankası da yeni teklifler sunmaya devam ediyor. Banka, maaşını getiren emekliye 7.500 TL’yi bulan emekli promosyonuna ek olarak gelir belgesiz ve faizsiz kredi imkanı da tanıyor.

Emeklilere piyango gibi destek müjdesi! Bunu yapan emekliler 18.000 TL ek ödeme alabilecek Emeklilere piyango gibi destek müjdesi! Bunu yapan emekliler 18.000 TL... Haberi Görüntüle

MAAŞINIZI HEMEN TAŞIYABİLİRSİNİZ 

Siz de Garanti Bankası’nın emeklilere özel sunduğu bu fırsatlardan yararlanmak için en yakın Garanti Bankası şubesine giderek maaşınızı taşıyabilir ve promosyona ek olarak faizsiz kredi fırsatından hem bilgi alıp hem de yararlanabilirsiniz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading