banner2

Elinde dolar olana kötü haber! İslam Memiş döviz yatırımı yapanları uyardı: Dolar varsa elinizde hemen bunu yapın yoksa felaket geliyor 

Altın ve Para piyasaları uzmanı İslam Memiş döviz yatırımı yapan vatandaşlar için kritik bir uyarıda bulundu.  ABD'de nakit sıkıntısı çekileceğini açıklayan Memiş, büyük bir krizle karşı karşıya olunduğu belirtti.

Ekonomi 24.05.2023, 17:18 24.05.2023, 18:41
Abone ol
Elinde dolar olana kötü haber! İslam Memiş döviz yatırımı yapanları uyardı: Dolar varsa elinizde hemen bunu yapın yoksa felaket geliyor 

ABD ziyareti yapan Altın ve Para Piayasaları Uzmanı İslam Memiş döviz yatırımı yapan vatandaşlara karşı bir uyarıda bulundu.  ABD Hazine Bakanı Janet Yellen'ın ABD'de yaşanabilecek bir nakit sıkıntısına dikkat çektiğini açıklan İslam Memiş, yaşanabilecek bu kriz sonrası küresel piyasaların da zarar göreceğini açıkladı.

FAİZ İNDİRİMİ KARARI

ABD'de yaşanabilecek bir nakit krizinin yaşanabileceğini belirten İslam Memiş, yıl sonuna kadar ABD'de faiz indirimine gidilebileceğini ve küresel bir işsizlik sorunu yaşanabileceğin edikkat çekti.

KAĞIT PARALARIN YERİNİ ALACAK

Dijital paralar ile ilgili de değerlendiremde bulunan İslam Memiş,'büyük sıfırlama' yaşanacağını ve büyük bir dönüşümün ardından kağıt paraların yerini tamamen dijital paraların alacağını duyurdu. 
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!