Yandex Metrica

Elinde dolar olan 'ah vah' çekecek: Ünlü ekonomist duyurdu: Dolar paraşütsüz çakılacak

Elinde dolar olan 'ah vah' çekecek: Ünlü ekonomist duyurdu: Dolar paraşütsüz çakılacak

Elinde dolar olanlar aman dikkat! Ah vah çekmemek için son fırsatınız olabilir. Sık sık yaptığı doğru ekonomi tahminleri ile bilinen Mahfi Eğilmez dolar kurunda şok düşüş için tarih verdi. Dolar fiyatları paraşütsüz çakılacak.

Ekonomi

29.05.2024, 18:33

Dolar fiyatları bir gece ansızın dip yapacak! Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri öncesinde yükselişe geçen dolar kuru önce 18 daha sonra 20 bandına yükseldi. Daha sonra 30 barajını aşan ve bir süredir 32.60 seviyesinden işlem gören dolar için ünlü ekonomistten çılgın tahmin geldi. 

Dolar fiyatlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Mahfi Eğilmez, Merkez Bankası'nın faiz oranlarını bir miktar daha yükseltmesi halinde, dolar kurunun 25 TL'ye kadar sert düşebileceğini ve bu duruma hazırlıklı olunması gerektiğini söyledi. 

SGK'dan emeklilere kötü haber! O kişilere artık emekli maaş verilmeyecek ve faiziyle geri alınacak! SGK'dan emeklilere kötü haber! O kişilere artık emekli maaş verilmeyecek... Haberi Görüntüle

DOLAR 7.5 TL BİRDEN DÜŞECEK

Şayet Mahfi Eğilmez haklı çıkarsa dolar kuru 7,23 TL'lik bir düşüş yaşayacak. Peki güncel dolar kuru kaç TL?

Merkez Bankası'nın başarılı uygulamaları parasal sıkılaşma politikası ile hükümetin uyguladığı maliye politikaları başarılı sonuçlar meyvelerini vermeye başladı. Dolar 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü itibarıyla 32,26 Türk Lirası'ndan işlem görmeye devam ediyor.

Habere Tepki Ver

0

0

2

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading