banner2

Elektrik, su ve doğalgaz faturası yüksek gelenlere müjde! Başvuru yapılması halinde hane başı indirim yapılacak

Enerji fiyatlarında yaşanan artıştan dolayı faturalarını ödemekte zorlanan vatandaşlara destek ödemesi yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 20.03.2023, 15:59
Abone ol
Elektrik, su ve doğalgaz faturası yüksek gelenlere müjde! Başvuru yapılması halinde hane başı indirim yapılacak

Enerji fiyatlarında artıştan dolayı vatandaşlar faturalarını ödemekte zorlanmaya başlamıştı. 

Faturasını ödemekte zorlanan, ay sonunu getiremeyen vatandaş için o bankadan güzel haber geldi. Başvuru yapan kişilere gerekli şartları taşımaları durumunda banka tarafından 150 TL fatura yardımı yapılacak. 150 TL fatura desteği için şartlarda belli oldu.

150 TL YARDIM ÖDEMESİ YAPILACAK 

Yapı Kredi Bankası da vatandaşa fatura yardımı için kolları sıvadı. Gerekli şartları taşıyan kişilere fatura yardımı sağlanacak. Toplamda 150 TL fatura desteği almak için bankanın şartları açıklandı. Yapı Kredi 150 TL fatura desteği için yapmanız gerekenlere haberimizden ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI 

Yapı Kredi Bankası'ndan fatura yardımı almak isteyenler için gerekli şartlar bankanın resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Yapı Kredi Bankası müşterisi olanlar, yeni otomatik ödeme talimatı vermeleri ya da HGS talimatı vermeleri durumunda 150 TL'ye Varan fatura yardımı alabilecek. Yapı Kredi Bankası'ndan yapılan duyuruya göre 3 talimat için Ekstra 50 TL ödeme yapılacağı duyuruldu.

Yapı Kredi Bankası'ndan 150 TL fatura yardımı alabilmek için 10 Nisan 2023 tarihine kadar fatura ödeme talimatı vermek gerekiyor. Toplamda 150 TL fatura yardımı yapılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!