banner2

Elektrik faturası 150 TL’yi geçenler dikkat! Faturalara yapılandırma imkanı geliyor, bu yöntemle çok rahat ödeyeceksiniz

Gediz Elektrik fatura borcu birikenler için taksitlendirme fırsatı sunuyor. Gediz Elektrik elektrik faturasını zamanında ödeyen vatandaşlar için 30 TL ve üzeri borçlar için taksit imkanı sunacak. İşte detaylar..

Ekonomi 22.03.2023, 10:26 22.03.2023, 10:24
Abone ol
Elektrik faturası 150 TL’yi geçenler dikkat! Faturalara yapılandırma imkanı geliyor, bu yöntemle çok rahat ödeyeceksiniz

İzmir ve Manisa’nın elektrik ihtiyacını karşılayan Gediz Elektrik Dağıtım Şirketi, 30 TL ve üzeri borcu olan abonelerine taksitlendirme olanağı sağlayacak. Faizsiz 1 ay sonra ödeme veya 9 aya varan taksit imkanı sunan Gediz Elektrik Dağıtım Şirketi, borç yapılandırma için 'Kredim' adlı şirket üzerinden yapılacağını açıkladı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, mobil uygulama mağazalarında yer alan 'Kredim' mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek veya www.kredim.com.tr adresinden sanal kartlarını oluşturarak www.gedizperakende.com.tr sitelerinde bulunan 'Hızlı İşlemler' menüsünden faturalarını ödeyebilir.

Müşteriler, kampanyadan yararlanmak için tüm süreçlerini dijital ortamdan tamamlamaları gerekiyor. Müşterilerin, www.kredim.com.tr adresinden veya 'Kredim' mobil uygulamasından kendilerine özel oluşturulan skorlama ile limit oluşturması gerekiyor.

KAMPANYA ŞARTLARI NELER?

Borç yapılandırma kampanyasından, Gediz Elektrik Dağıtım Şirketi'ne ait faturasını ödemek isteyen tüm abone grubundaki müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya katılabilmek için T.C. kimlik numarası ile Kredim'e üye olunması ve fatura ödemesinin ilgili Kredim hesabından yapılması gerekiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!