Yandex Metrica

Sitede Ara

Elektrik, doğalgaz, su faturası evine gelenler dikkat! 10 Ekim'e kadar başvuru yaparsanız 170 TL ödenecek

Elektrik, doğalgaz, su faturası evine gelenler dikkat! 10 Ekim'e kadar başvuru yaparsanız 170 TL ödenecek

Son yıllarda teknolojinin yayılmasıyla birlikte otomatik fatura talimatı uygulaması da giderek popüler hale geliyor. Bu hizmeti kullanan birçok kişi için Yapı Kredi'den heyecan verici bir kampanya haberi geldi. Banka, başlattığı kampanya çerçevesinde katılımcılara 170 ödeme yapacağını duyurdu. İşte, Yapı Kredi'nin yeni fatura kampanyasının ayrıntıları...

Ekonomi

23.01.2024, 21:29

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine yönelik özel kampanyalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Banka, son duyurduğu kampanya kapsamında, otomatik fatura talimatı vermiş olan müşterilere 170 TL tutarında ödeme yapacak.

Akaryakıtta tabelalar değişti! Araç sahipleri dikkat! Zamlar pompaya yansıdı... Akaryakıtta tabelalar değişti! Araç sahipleri dikkat! Zamlar pompaya yansıdı... Haberi Görüntüle

10 EKİM'E KADAR DEVAM EDİYOR

Yapı Kredi, otomatik fatura talimatlarıyla ilgili başlattığı yeni kampanyanın ayrıntılarını da kamuoyuyla paylaştı. Kampanya 10 Ekim tarihine kadar devam edecek ve katılan müşteriler 170 TL'ye kadar kazanma fırsatı elde edecek.

Bankanın açıklamalarına göre, 2 yeni otomatik fatura talimatı veren müşterilere 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecek. Aynı şekilde, 4 yeni talimat verenler için 80 TL, 6 yeni talimat verenler için ise 150 TL değerinde Worldpuan sunulacak. Bununla birlikte, kredi kartları üzerinden verilen 6 yeni talimata ek olarak ekstra 170 TL kazanma fırsatı da sağlanacak.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin, TALIMAT yazıp aralarında boşluk bırakarak 11 haneli T.C. kimlik numaralarını 4470'e SMS olarak göndermeleri gerekiyor. Ayrıca, kampanya süresince verilen tüm talimatlar için, kampanya bitiş tarihi sonrasındaki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekiyor. 


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading