Yandex Metrica

Sitede Ara

Elektrik, doğalgaz, internet ve su faturası kabarık gelenler dikkat! Bunu yapana ödeme yapılacak

Elektrik, doğalgaz, internet ve su faturası kabarık gelenler dikkat! Bunu yapana ödeme yapılacak

Bankalar, müşteri portföyünü geliştirmek için sürekli yeni kampanyalarını sunuyor. Son kampanya ise elektrik, doğalgaz, internet ve su faturası ödeyen vatandaşlara Yapı Kredi bankasından geldi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:00

Yapı Kredi bankası 10 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek olan yeni kampanyasını müşterilerine tanıttı. Söz konusu kampanya kapsamında, müşteriler verdikleri otomatik ödeme talimatlarında para puan kazanacak. İşte detaylar...

Cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları için hazırlanan kampanya 11 Mart – 10 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olacak.

Bankalar kesenin ağzını açtı! Emekliler bayram edecek: Promosyon kampanyaları Temmuz'da rekor kırdı Bankalar kesenin ağzını açtı! Emekliler bayram edecek: Promosyon kampanyaları Temmuz'da... Haberi Görüntüle

YAPI KREDİ PARA PUAN KAZANMA TABLOSU

Müşterilerin bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından verecekleri;

İlk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL,
2 yeni talimat için 25 TL,
3 yeni talimat için 45 TL,
4 yeni talimat için 70 TL,
5 yeni talimat için 100 TL puan kazanabilecekler.

Bakan Uraloğlu müjdeyi verdi: Bir ile daha hızlı tren geliyor Bakan Uraloğlu müjdeyi verdi: Bir ile daha hızlı tren geliyor Haberi Görüntüle

YAPI KREDİ BANKASI KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerekiyor.

Sistemde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Mart – 10 Mayıs 2022 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Mayıs 2022 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır.

Puanların yansıtılması 2 iş günü kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading