banner2

Ehliyeti olanlar Mayıs ayı bitimi DEV CEZAYA hazırlanın: Eğer o ödemeyi yapmadı iseniz ceza geliyor: Mutlaka yapmanız gerekiyor

Araç sahiplerinin her yıl düzenli olarak iki kez ödediği MTV ödemelerinin ilk taksitlerinde son günlere gelindi. Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre ödeme yapmayan araç sahiplerinin faiz ödemekle yükümlü olacağını duyurdu.

Ekonomi 23.05.2023, 11:17
Abone ol
Ehliyeti olanlar Mayıs ayı bitimi DEV CEZAYA hazırlanın: Eğer o ödemeyi yapmadı iseniz ceza geliyor: Mutlaka yapmanız gerekiyor

Motorlu Taşıtlar Vergisi araç sahipleri tarafından her yıl iki kez düzenli olarak ödeniyor. İlk taksit ödemeleri 31 Mayıs tarihinde tamamlanacak olan MTV için ödeme yapmayan vatandaşların ekstra faiz ödemesi gerekeceği bildirildi. 

GİB UYARDI!

Milyonlarca sürücü için uyarıda bulunan Gelir İdaresi Başkanlığı MTV ödemelerinin saat 02.00-23.45 arasından anlaşmalı bankalar üzerinden yapılabileceğini duyurdu. İnteraktif Vergi Dairesi üzerinde öğrenebilecek olduğunuz ödeme tutarları en düşük 219 TL, en yüksek ise 101 bin 152 TL olduğu belirlendi. 

Gelir İdaresi Başkanlığı milyonlarca araç sahibine yaptığı duyuruda yılda iki keez ödenen Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini yapmayan vatandaşların ekstra faiz ödemekle yükümlü olacağını duyurdu. 


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!