Dogecoin yatırımlarıyla Elon Musk'a bile parmak ısırtan milyoner yeni kripto tavsiyesini açıkladı! 'Bu coinle emekli olacağım'

Dogecoin kripto parasına yaptığı yatırımın sonrasında net değeri fırladıktan sonra “DOGE milyoneri” olarak bilinen Glauber Contessoto, sıradaki spekülatif kripto hedefini paylaştı.

Ekonomi 25.12.2021, 11:38
Dogecoin yatırımlarıyla Elon Musk'a bile parmak ısırtan milyoner yeni kripto tavsiyesini açıkladı! 'Bu coinle emekli olacağım'

DOGECOİN MİLYONERİ GÖZÜNÜ BU COİN'E DİKTİ!

Contessoto, verdiği bir röportaj esnasında en fazla yatırım yaptığı ikinci coin’i ve yatırım nedenlerini anlattı. Contessoto, Musk kripto para birimini onaylamasının ardından Dogecoin’e yaklaşık 250.000 dolar yatırım yaptığını söyledi. Çünkü Contessoto, GameStop hissesinin düşüşüyle hayal kırıklığı yaşamıştı. “GameStop’a ne olduğunu ve borsanın gerçekten ne kadar adaletsiz olduğunu anlayarak kripto alanını inceledim ve paramı yatırmanın alternatif bir yolu olduğunu anladım” ifadelerini kullandı.

Contessoto daha sonra tüm Tesla ve Gamestop hisselerini sattı ve Robinhood’un kendisini sadece 69 günde milyoner yaptığı iddia edilen marj yatırım özelliğini kullanarak Dogecoin’e toplam yaklaşık 250.000 dolar yatırım yaptı. Şimdi 4,3 milyon DOGE’u sadece 741,851,38 dolar değerinde, ancak yine de coin’lerinden herhangi birini satmayı reddediyor ve bunun yerine çok daha düşük piyasa değerine sahip başka projelere yatırım yapmaya başladı.

Contessoto’nun ikinci en büyük yatırımı pazarlama kampanyalarıyla tanınan bir coin olan Floki Inu (FLOKI) oldu. 822 milyonun üzerinde FLOKI’ye (yaklaşık 100.000 dolar) sahip. Contessoto “pazarlama açısından FLOKI’nin kripto alanında gördüğü en iyisi olduğuna” inanıyor. Şimdi, Dogecoin ve adını Elon Musk’ın köpeğinden alan Floki Inu’nun 35 yaşında 10 milyon dolar ile emekli olmasına yardımcı olabileceğini umuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!