banner2

Doğalgaz faturası yüksek gelenler dikkat! İlk duyuru geldi: Ziraat Bankası harekete geçti

Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan duyuruda doğalgaz faturaları için İGDAŞ’tan yapılacak tek çekim fatura ödemelerine 3 taksit yapılacağı ifade edildi. İşte detaylar...

Ekonomi 11.02.2022, 13:37
Abone ol
Doğalgaz faturası yüksek gelenler dikkat! İlk duyuru geldi: Ziraat Bankası harekete geçti

Ziraat Bankası'nın yaptığu doğalgaz faturası duyurusunda Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile 31 Mayıs 2022’ye kadar İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yapılacak tek çekim fatura ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulduğu bildirildi. Bu kampanyanın 31 Mayıs’ta sona ereceği belirtilen duyuruda Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılım sağlanabileceği SMS ile katılım için asıl kart sahipleri “IGDAS” yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği ifade edildi. Ayrıca “Bankkart Başak kartlar için asıl kart, asıl kartın bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonundan SMS göndermelidir.” denildi.

FATURALAR 3 TAKSİTLE ÖDENEBİLECEK

Kampanyaya asıl kart sahipleri başvurabileceği belirtilen duyuruda katılım sağlayan müşterilerin İGDAŞ vezneleri ve igdas.istanbul üzerinden yapacakları doğalgaz fatura ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölüneceği belirtilerek işlemlerin mutlaka katılım sağlandıktan sonra ve Bankkart POS’larından gerçekleştirilmesi gerektiği bildirilerek kampanyaya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alındığı paylaşıldı.

KAMPANYANIN DİĞER DETAYLARI ŞU ŞEKİLDE

Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ek kartlar ile yapılacak işlemler asıl kartın harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business kartları kampanyaya dahildir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz faturası ödemeleri ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS’ler ücretsizdir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!