banner2

Devlet bankası Halkbank'tan özel sektör çalışanlarına 70 bin TL ödeme müjdesi! Başvuranın hesabına direkt geçecek

Halkbank'tan özel sektör çalışanlarına müjdeli haber geldi. Banka özel sektör çalışanlarına 70 bin TL kredi vereceğini açıkladı. Başvurular mobil bankacılık üzerinden ya da şubeden yapılabilecek. İşte kredi kampanyasının detayları...

Ekonomi 28.03.2023, 11:30
Abone ol
Devlet bankası Halkbank'tan özel sektör çalışanlarına 70 bin TL ödeme müjdesi! Başvuranın hesabına direkt geçecek

Halkbank birçok kampanya yapmaya devam ediyor. Müşterilerine özel kampanyalarla dikkat çekmeye devam eden Halkbank'tan özel sektör çalışanlarına müjde geldi.

70 BİN TL KREDİ VERİLECEK

Halkbank, 70.000 TL limitli kredi için kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve maaş müşterisi gibi kriterlerle kredi verecek.

Halkbank resmi web sitesinden yaptığı duyuruyla özel sektör çalışanlarına Bankacılık Düzenleme Kurulu  (BDDK ) kararları gereği 24 ay vadeyle 70.000 TL kredi vereceğini açıkladı. Ayrıca kamu çalışanlarına ve maaş müşterilerine de verilen kredi farklı faiz oranlarıyla verilmektedir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Halkbank yapmış olduğu açıklama ile 70.000 TL’ye kadar olan özel sektör çalışan kredisine İnternet Şubelerinden, Mobil Şubelerden ve Halkbank Şubelerinden doğrudan yapabileceğinizi belirtti. Ayrıntılı bilgi almak için 0850 222 0 400 müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!