Yandex Metrica

Dar gelirli aileler rahat bir nefes alacak: Başvuran herkes tam tamına 7.500 liranın sahibi olacak!

Dar gelirli aileler rahat bir nefes alacak: Başvuran herkes tam tamına 7.500 liranın sahibi olacak!

Asgari ücretle çalışan vatandaşlar, dar gelirli ailelere müjde! Bayram ikramiyesi alamayan kişiler için bayram sonrasında 7.500 TL nakit ödeme sağlanacak. Başvuran herkesin alabileceği şekilde tasarlanan kampanyanın detayları haberimizde.  

Ekonomi

13.06.2024, 12:58

Asgari ücretli milyonlarca çalışan gözünü Temmuz ayında gelmesi beklenen 'Ara zam' haberlerine odaklamışken, neredeyse ara zam kadar değerli olan bir kampanya duyuruldu. Asgari ücretli çalışanların maaşları günden güne erirken bankalar, asgari ücretlilere resmen kucak açtı.

Bankalar, asgari ücretlilere ve dar gelirli ailelere 7.500 liralık destek ödemesinin sağlanması için imzaları attı. Milyonlarca çalışan heyecanla temmuz ayini beklerken asgari ücretliye bayram ikramiyesi sürprizi geldi. Bu sürprizi duyuran ise Akbank oldu.

Akaryakıt fiyatları güncellendi! 11 Temmuz 2024 güncel benzin, motorin ve LPG fiyatları Akaryakıt fiyatları güncellendi! 11 Temmuz 2024 güncel benzin, motorin ve... Haberi Görüntüle

AKBANK'TAN ASGARİ ÜCRETLİYE 7500 TL DESTEK ÖDEMESİ

Akbank'tan maaş almaya başlayan, başlayacak olan müşteriler için bankadan oldukça ilgi çekici bir kampanya hakkında duyuru geldi. Asgari ücretlilere banka tarafından 7500 TL’lik promosyon desteği sağlanacak. Kampanyaya göre her ay belirli bir parayı Akbank hesabına yatıran asgari ücret ücretliler 7500 TL chip para hediyesinin sahibi olacak.

Otomobil ithalatında yeni düzenleme: Yatırım yapanlar vergiden muaf tutulacak! Otomobil ithalatında yeni düzenleme: Yatırım yapanlar vergiden muaf tutulacak! Haberi Görüntüle

KREDİ KARTI KULLANMAK ZORUNLU

Akbank tarafından hazırlanan bu kampanyaya dahil olabilmek için banka, kredi kartı kullanmanın zorunlu olduğunu açıkladı. Vatandaşlar Akbank hesabı açtıktan sonra hemen yeni bir kredi kartı için başvuruda bulunabilir ve bayram öncesi chip para kazanma fırsatından yararlanabilir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading