banner2

Cüzdanında bu altcoin olan yandı! Fiyatlar alarm veriyor! Satmak için son şans

XRP fiyatı, 27 Mart itibariyle Bitcoin (BTC) ve diğer altcoin'lerden daha iyi performans göstererek son yedi günde değerini yüzde 20'nin üzerinde artırdı. Peki XRP neden yükseliyor? İşte cevabı...

Ekonomi 28.03.2023, 11:11
Abone ol
Cüzdanında bu altcoin olan yandı! Fiyatlar alarm veriyor! Satmak için son şans

XRP fiyatı, 27 Mart itibariyle Bitcoin (BTC) ve diğer altcoin’lerden daha iyi performans göstererek son yedi günde değerini yüzde 20’nin üzerinde artırdı. 

XRP FİYATI İSTİKRARLİ ŞEKİLDE YÜKSELDİ

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davada ayın sonuna kadar bir özet karar çıkması beklendiğinden, son 7 günde XRP fiyatının istikrarlı bir şekilde yükseldiği görüldü. Altcoin’in fiyatı yükselirken 10 milyon ila 100 milyon arasında XRP tutan cüzdan adreslerinin varlıklarını yüzde 1’in üzerinde artırdıkları görüldü.  Bu, 1 milyon ila 10 milyon arasında XRP tutan cüzdan adreslerinin varlıklarını yüzde 0,75 oranında düşmesiyle aynı dönemde oldu.

FİYAT YÜZDE 25 DÜŞEBİLİR

Teknik açıdan bakıldığında XRP/USD grafiğindeki ralli paritenin önümüzdeki haftalarda düşüş trendine girebilecek bir direnç bölgesinin yakınında işlem gördüğü görülüyor. Bu bölge, çok yıllı düşen trend çizgisi (siyah çizgi), 200-3D üstel hareketli ortalama (200-3D EMA; mavi çizgi) ve 0,50 dolar (mor çizgi) civarında destekten dirence dönüşen yatay seviyenin bir birleşimi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!