Yandex Metrica

Sitede Ara

Çiftçilere müjde Bakan Yumaklı'dan geldi: Mazot ve gübre desteğinde detaylar belli oldu

Çiftçilere müjde Bakan Yumaklı'dan geldi: Mazot ve gübre desteğinde detaylar belli oldu

Çiftçilere müjdeli haber Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı'dan geldi. Tarımı güçlendirmeye yönelik adımlar atmaya devam eden Türkiye, Tarım ve Orman Bakanlığı ile çiftçileri desteklemeye devam ediyor. Son olarak bakan Yumaklı Mazot ve gübre destek ödemelerinin hesaplara yatacağı tarihi duyurdu.

Ekonomi

04.03.2024, 04:37

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tarım Ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, çiftçilerin hesaplarına yatacak olan mazot ve gübre desteği ile ilgili bilgi verdi. 

Altında tansiyon yüksek: Uzmanlar 3250 TL için tarih verdi! İşte güncel altın fiyatları Altında tansiyon yüksek: Uzmanlar 3250 TL için tarih verdi! İşte... Haberi Görüntüle

MAZOT VE GÜBRE DESTEĞİ HESAPLARA YATIYOR

Tarım Ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı sosyal medya platformu X'den yaptığı paylaşımda, 8 milyar 998 milyon 174 bin 300 lira mazot ve gübre destek ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu.

Bakan Uraloğlu müjdeyi verdi: Bir ile daha hızlı tren geliyor Bakan Uraloğlu müjdeyi verdi: Bir ile daha hızlı tren geliyor Haberi Görüntüle

"TÜRKİYE YÜZYILI ÜRETİCİNİN YÜZYILI OLACAK"

Öte yandan paylaşımına devam eden Yumaklı, "Üreticilerimize desteklerimiz devam ediyor. Bugün yaklaşık 9 milyar liralık mazot ve gübre destek ödemesi, ülkesi için üreten çiftçilerimizin hesaplarına aktarılıyor. Türkiye Yüzyılı üreticinin de yüzyılı olacak." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading