Cebinde 15000 TL'si olana müjde! Başvuran herkes TOKİ'den ev sahibi oluyor

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapacak haber TOKİ tarafından satılık daire arayanlara duyuruldu. 15 bin ila 20 bin TL arasında nakit parası olanların başvurabileceği açık artırmalar TOKİ tarafından başlatıldı.

Ekonomi 18.05.2022, 17:14
Cebinde 15000 TL'si olana müjde! Başvuran herkes TOKİ'den ev sahibi oluyor

Merakla beklenen açık artırmaların tarihleri 17 ve 18 Mayıs olarak açıklanmıştı. 17 Mayıs'ta gerçekleştirilen açık artırmadan sonra gözler şimdi bugünkü açık artırmaya çevrildi.

TOKİ merakla beklenen açık artırmalarıyla 105 adet konut ve 18 kentteki 189 iş yerini satışa sunuyor. Açık artırma bugün saat 10:30'da yapılacak. Ucuz konut almak isteyenlerin merakla beklediği açık artırmada  3+1 konutlar 1.400 lira taksit ve yüzde 50 peşinat imkanıyla satışa çıkarılıyor. 

Açık artırmalar  Ankara  Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak. Satışa çıkarılan konutlara 15 bin ve 20 bin TL nakit parası olanlar sahip olma imkanı yakalıyor. 

PROJELERİN BULUNUDUĞU ŞEHİRLER 

İzmir, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Sakarya, Kırıkkale, Kayseri, Çanakkale, Sivas, Afyonkarahisar, Kastamonu, Şanlıurfa, Batman, Çorum, Edirne, Eskişehir, Adana, Kars, Osmaniye, Bilecik, Balıkesir, Bitlis, Bolu, Niğde, Kahramanmaraş, Samsun, Bursa, Kırşehir, Denizli, Tekirdağ, Isparta, Diyarbakır, Konya, Karabük, Mersin, Kütahya, Van, Uşak ve Yozgat.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!