Bu Metaverse Coin'e ünlü milyarder tüm varlığını yatırdı! Bitcoin'in en büyük rakibi olacak!

Metaverse furyası tüm hızıyla devam ediyor. Kripto para piyasalarının son zamanlarda en fazla konuştuğu konuların başında Metaverse projeleri yer alıyor. Son olarak ünlü Rus milyarderin bu metaverse coin'e bir servet yatırması yatırımcıların dikkatinden kaçmadı.

Ekonomi 20.01.2022, 10:53
Bu Metaverse Coin'e ünlü milyarder tüm varlığını yatırdı! Bitcoin'in en büyük rakibi olacak!

Metaverse coinler son zamanlarda tüm dünyanın gözdesi haline geldi. Sanal evren olarak adlandırılan Metaverse evreninde birbirinden farklı ve önemli projeler her gün yatırımcıların önüne çıkıyor. Ünlü Rus milyarder Mikhail Prokhorov'un servetinin büyük bir kısmını metaverse coine yatırmması dikkat çekti. İşte Rus milyarderin yatırım yaptığı o metaverse Coin...

BU METAVERSE COİN'E ÇILGIN GİBİ YATIRIM YAPIYOR

Sensorium Galaxy (SENSO Coin) adıyla yatırımcının karşısına çıkan projenin mimarı da Mikhail Prokhorov, aynı zamanda NBA takımlarından Brooklyn Nets'in sahibi. Ethereum ağı üzerinde Substrate ile geliştirilen Sensorium Galaxy (SENSO Coin), dünyaca ünlü sanatçı ve DJ'lerin etkinlik ve konserlerinin düzenlendiği bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak Ethereum'un aşırı yüksek feeleri, yavaşlığı gibi teknik sorunlar nedeniyle Polkadot ağına taşınacağı söyleniyor.

Toplam arzı 1.7 milyar SENSO token olan platformun işbirliği yaptığı ortaklar arasında Epic Games, The Paramount gibi büyük şirketler yer alıyor.

Adını Meta olarak değiştiren Facebook'un da sosyal medyada Sensorium Galaxy'i etiketlemesi ve desteklediğini açıklaması sonra yatırımcıların da gözü kulağı bu projeye çevrildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!