Yandex Metrica

Sitede Ara

Bu araç bu fiyata kaçmaz: Türkiye'nin en ucuz arabası oldu! Fiyatı duyan Fiat bayilerine koşuyor

Bu araç bu fiyata kaçmaz: Türkiye'nin en ucuz arabası oldu! Fiyatı duyan Fiat bayilerine koşuyor

Araba alma hayali kuran milyonlarca vatandaşa müjde Fiat ile geldi. Fahiş fiyatlara çıkan otomobil fiyatları nedeniyle vatandaşların ucuz arabalara olan ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor. Vatandaşların ucuz araç ihtiyacına karşılık veren Fiat ise Fiorino modelinde dev indirime gitti. 

Ekonomi

14.06.2024, 18:12

Türkiye'nin önde gelen otomobil markalarından Fiat özellikle bazı modellerde çok uygun fiyatla satışlar yapıyor. Yerli üretim avantajını kullanan marka Fiat Fiorino model aracı müşterilere düşük fiyatlarla satıyor. Rakipleri çok daha yüksek fiyatlarla araba satışı yaparken Fiat, hem modellerine zam yapmıyor, hem de uygun araçlarını uygun fiyatlara satıyor. 

Bakan Yumaklı duyurdu: Ödemeler hesaplara yatırıldı Bakan Yumaklı duyurdu: Ödemeler hesaplara yatırıldı Haberi Görüntüle

688.900 TL'YE SIFIR ARABA

Hal böyle olunca vatandaşın ilgisi Fiat'a her geçen gün artarak devam ediyor. Son olarak Fiat Fiorino modeli için dev indirime gitti. Fiat Fiorino 688.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. Aile arabası olmaya uygun, yakıt tasarrufu yapan, Fiat kalitesine sahip Fiat Fiorino’nun bu uygun fiyatla satılması bu araç için gösterilen talepte rekorlar kırılmasını sağlıyor.

 

Habere Tepki Ver

2

0

2

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading