banner2

Böyle ev sahibi görülmedi! Annesinin yaşadığı evi 8000 TL'ye iki kişiye kiralıyor: Özellikleri de var

Son zamanlarda artan kira fiyatları neticesinde ev sahipleri ipin ucunu kaçırdı. Online internet sitesinde bir ilan yayınlayan kişinin "Evi kiralayan kişi annemle birlikte yaşayacak" notunu düşmesi 'pes artık' dedirtti.

Ekonomi 22.09.2022, 17:51 22.09.2022, 18:37
Abone ol
Böyle ev sahibi görülmedi! Annesinin yaşadığı evi 8000 TL'ye iki kişiye kiralıyor: Özellikleri de var

Son zamanlarda kira fiyatları artınca hem ev sahipleri hem de emlakçılar kiracılardan akla hayale gelmeyecek isteklerde bulunmaya başladı. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacını görmezden gelerek fiyatları fahiş düzeye yükseltenler, bir yandan daha düşük tutarlardaki kiralık daire ilanlarının peşine düştü. 

'PES ARTIK' DEDİRTEN İLAN

Online ilan sitesinde kiralık daire ilanı paylaşan bir ev sahibi, evin özelliklerini "tam eşyalı, yatak odasında 2 adet karyola, büyük boy masif gömme gardrop, komidin ve balkon" şeklinde sıraladı.

ANNESİNİN DE YAŞADIĞI EVİ 2 KİŞİYE TOPLAM 16 BİN TL'YE KİRALIYOR

Söz konusu daireyi toplamda 2 kişiye kiralayacağını söyleyen ev sahibi, annesinin de hali hazırda yaşamakta olduğu daire için kişi başı 4 bin TL kira bedeli ve 4 bin TL depozito talep etti. Dairenin kiralanması durumunda kiralamanın bedeli iki kişi için toplamda 16 bin TL'ye ulaşıyor.

Bu da yetmezmiş gibi ev sahibi sigara kullanmayan bayan kiracı istediğini kaydetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!