banner2

Borcu olanlara müjde! Günlük 80 TL taksit ile 50 bin TL borç kapatma

"Borç kapatma kredisi arıyorum" diyenler için QNB Finansbank'dan güzel bir haber var. Artık borç kapatma kredisi başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Günlük 80 TL taksit ile 50 bin TL borç kapatma.

Ekonomi 20.09.2023, 17:33
Abone ol
Borcu olanlara müjde! Günlük 80 TL taksit ile 50 bin TL borç kapatma

Her geçen gün borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin sayısı artarken, QNB Finansbank müşterilerine iyi bir haber verdi. QNB çatısı altında daha cesur adımlar atan Finansbank, borcu olan kişilere güzel bir haberle geldi. Borç kapatma kredisi için aylık faiz oranı ve diğer detaylar QNB Finansbank tarafından açıklandı.

36 AY VADELİ FİNANSMAN DESTEĞİ

QNB Finansbank, borç kapatma kredisi arayan kişilere yönelik yeni bir kredi kampanyası başlattı. Yapılan açıklamada, "Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz" denilerek 36 aya kadar vadeli finansman desteği sağlanacağı duyuruldu.

GÜNLÜK 80 TL

QNB Finansbank, borçlarını ödeyemeyen kişilere yönelik olarak yüzde 2,59 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Ancak bu kredi oranı müşteriye özel olarak belirlendiğinden, farklılık gösterebilir. Örnek olarak, bu oran üzerinden 36 ay vadeli 50 bin TL kredi kullanan bir kişinin aylık taksit tutarı 2 bin 417 TL olacak ve kredi günlük olarak 80 TL ödenecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!