banner2

BİM 26 Mayıs Cuma aktüel ürünler | 49 liradan satışa çıktı: Ev araç gereçlerine ihtiyacınız varsa fiyatlar indirimde

Türkiye'nin en yaygın market zinciri ağlarından birine sahip olan BİM, her hafta açıkladığı indirimli ürünler listesini açıkladı. Listede her evin ihtiyaçları yer alıyor.

Ekonomi 24.05.2023, 19:49 20.06.2023, 18:20
Abone ol
BİM 26 Mayıs Cuma aktüel ürünler | 49 liradan satışa çıktı: Ev araç gereçlerine ihtiyacınız varsa fiyatlar indirimde

Zincir marketler vatandaşların alım gücünü arttırmak için pek çok üründe indirime gidiyor. Türkiye'nin en yaygın zincir market ağlarından birine sahip BİM, 81 il ve bağlı olan ilçelerdeki mağazalarında pek çok ürünü kampanyalı olarak satışa sunuyor. BİM her hafta yeni getirdiği ürünler için aktüel ürünler kataloğu yayınlıyor. İşte BİM indirimli ürünler kataloğu 

BİM İNDİRİM DUYURUSU YAPTI

BİM tarafından her hafta yenilenen indirimli ürünler listesinde beyaz eşya, elektronik ürünler, bisiklet, cep telefonu ve daha pek çok ürün yer alıyor. Her haftanın uygulanan indirimler vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. BİM 26 Mayıs Cuma aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Cuma gününden itibaren BİM’e gidenler birbirinden farklı ürünleri satın alabilecek. Bu kapsamda, 3’lü desenli su bardağı 49 TL’ye satılacak.Bunun yanında daha pek çok ürün indirimli fiyatlarla müşterilerle buluşacak. 

26 MAYIS CUMA BİM AKTÜEL KATALOĞU;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!