Beyaz eşya, telefon ve bilgisayar alacaklar için faizsiz kredi dönemi başladı!

Artan döviz kuru sonrası özellikle elektronik aletlerde fahiş fiyat artışları oldu. Telefon, bilgisayar ve beyaz eşya alacaklar için faizsiz kredi nasıl alınır? Hangi bankalar faizsiz kredi veriyor?

Ekonomi 29.11.2021, 17:08
Beyaz eşya, telefon ve bilgisayar alacaklar için faizsiz kredi dönemi başladı!

Online alışveriş siteleri tek tek indirime girmişken bir de üzerine masrafsız kredi eklenince pek çok kişi için bayram havası oldu. 

HANGİ BANKA FAİZSİZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ VERİYOR?

ING bank ve Akbank 5000 TL’ye kadar sıfır faiz uygularken N Kolay da 1000 TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor. Bankalar alışveriş kredisi kampanyalarında resmen yeni bir yarışa girdi. Sıfır faiz oranları ile çoğu kurumsal mağazadan yapılacak alışverişler amacıyla yüksek oranda ve ideal ödeme koşullarında alışveriş kredileri sunuluyor. ING Bank, Fibabanka, Yapı Kredi Bankası başta olmak üzere çoğu banka; birçok e-ticaret ve diğer firmalar üzerinden yapılacak bütün alışverişler amacıyla özel faizsiz ve masrafsız krediler sunuyor. İşte en hesaplı alış veriş kredileri...

36 AY VADELİ ALIŞVERİŞ KREDİLERİ

3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ile en hesaplı alışveriş kredisi fırsatlarını yayınlayan Fibabanka, beyaz eşya ve elektronik alışverişlerinde geçerli faizsiz finansman seçeneklerini bütün vatandaşlara sunuyor.

Bosch Alışveriş Kredisi kampanyası kapsamında sunulacak kredi ile 250 TL’den 40 bin TL’ye kadar kredi sayısını Bosch mağazalarından yapılacak alışverişlerde bütün yurttaşların basitçe kullanması sağlanacak.

15 aya kadar vadelerle faizsiz olarak yayılan kredi, 36 aya kadar vade seçeneklerini tercih edecek şahıslar amacıyla cazip faiz oranları ile sunulacak.

Ayrıca söz hususu krediden bütün yurttaşların faizsiz, masrafsız, kredi tahsis ücreti ve sigorta bedeli olmadan yararlanması sağlandı.

Fibabanka Bosch Alışveriş Kredisi dışında; Siemens, Profilo, Beko ve Arçelik başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya mağazalarında geçerli olmak üzere benzer alış veriş kredisi kampanyalarına da imza atıyor.

faizsiz alışveriş kredisi

ING BANK FAİZSİZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ

Türkiye’nin en büyük e – ticaret platformlarından biri olmayı başaran e-ticaret sitelerinden biri üzerinden yapılacak bütün çevrimiçi alışverişlerde geçerli olmak üzere ING Bank doğrulusunda en ideal alış veriş kredisi kampanyası sunuluyor.

Bir e-ticaret firmasındaki alışverişlerde geçerli olmak üzere kullanılacak kredilerde 500 TL’den 25 bin TL’ye kadar istediğiniz miktarda krediyi basitçe talep edebileceksiniz.

ING Bank o e-ticaret sitesindeki Alışveriş Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler amacıyla %1,59’dan başlayan cazip faiz oranları uygulanacak. O e-ticaret sitesinin yanı sıra ilaveten Teknokredi kampanyası ile ING Teknosa Alışveriş Kredisi kampanyasından da yurttaşların aynı cazip oranlar ve ödeme koşulları ile yararlanması sağlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!